GTA serisi Amerika dışında bir yerlerde geçse nasıl olurdu?

Makaleler
4
Daha fazla  
Sizce nasıl olur? GTA: İstanbul, GTA: Paris, GTA: London, GTA: Berlin, GTA: Tokyo, GTA: Sao paulo, GTA: Madrid ve benzeri. Bence mükemmel olurdu hele ki İstanbul'u görmek isterdim.

Sizce nasıl olur? GTA: İstanbul, GTA: Paris, GTA: London, GTA: Berlin, GTA: Tokyo, GTA: Sao paulo, GTA: Madrid ve benzeri. Bence mükemmel olurdu hele ki İstanbul'u görmek isterdim.
Türkiye'de geçseydi bir malı örneğin 200 TL ye alıp başkasına 600 TL ye satmaya çalışırdı.

Zaten ABD dışında bir yerlerde geçen oyunu var.

Yanlış hatırlamıyorsam GTA II londrada geçiyordu fakat kimse 2B olduğu için anlamadı. Ve kurguda ABD demiyorlar sadece esinleniyorlar. Mesela Vice City diye şehir yok, miami. San Andreas, Los Angeles.

Mesela tamamen kurgusal olan liberty City.

Fakat Vice City ve San Andreas için amerkikada geçiyor demek yanlış olmaz.

Tokyo, Londra, İstanbul olsa çok güzel olurdu. Hele birde o Londra'da o yapılar ve kırmızı 2 katlı otobüsler off. 😂

Londra'dan esinlenilmiş bir şehir fena olmazdı aslında ama Amerika'dan çıkacaklarını sanmıyorum kolay kolay.

Bu arada Rockstar'ın kurucuları da Londra'da doğmuşlar. 😂 Ve bi kurucusu şuanda Londra'da yaşıyor ona rağmen Londra yapmıyorlar.

Nasıl yapmıyorlar? İlk oyunun DLC'si Londra'ydı.

Geri
Yukarı