GTA serisi PC versiyonları inceleme

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar , bu konu da GTA serisinde ki oyunların PC optimizasyonları ve konsol performansları hakkında konuşmak istiyorum çünkü bugün GTA V'de aldığım performans beni şaşırttı ve kendim de seri hakkında yazı yazma zorunluluğunu hissettim.

GTA V

Bugün Radeon 530 , 8gb ram ve AMD A9 işlemcili dizüstü bilgisayarım da High Texture ve diğer ayarları normal olmak üzere ayarlama yaptım sonucunda ise kasmadan rahatça oynadım aldığım performansdan mutlu olarak ayrıldım. Ayrıca bakıldığı zaman eski nesil bir konsol olan PS3'de dahi iyi bir performans veren GTA V bana göre birden fazla platform da oynama fırsatı bulduğum diğer GTA serilerine göre çok iyi bir optimizasyona sahip.

GTA IV

GTA IV , karanlık bir tema da olan oyunumuz PS3'de fırtınalar estirse de PC optimizasyonu beni ve daha pek çok PC oyuncusunu büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. GTA IV Complete Edition'da ise optimizasyon sorununun çözüldüğü iddia edilse de en azından oyun ben de sıkıntısız çalışamadı.

GTA San Andreas

GTA San Andreas , PS3 sürümünde ki grafikleri çok hoş idi ancak PC sürümünde grafikler iyi yansıtılamadı. Oynanış tarafında ise PC sürümünde bence başarılı.

Arkadaşlar yukarıda ki 3 GTA oyununu hem PS3 hem PC'de oynama fırsatım oldu. Bu konuda bu oyunların optimizasyon ve oynanışları hakkında ki görüşlerimi yazdım. Sizin de bu oyunların optimizasyon ve oynanışları hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum.

Okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar, bu konu da GTA serisinde ki oyunların PC optimizasyonları ve konsol performansları hakkında konuşmak istiyorum çünkü bugün GTA V'de aldığım performans beni şaşırttı ve kendim de seri hakkında yazı yazma zorunluluğunu hissettim.

GTA V

Bugün Radeon 530, 8 GB RAM ve AMD A9 işlemcili dizüstü bilgisayarım da High texture ve diğer ayarları normal olmak üzere ayarlama yaptım sonucunda ise kasmadan rahatça oynadım aldığım performansdan mutlu olarak ayrıldım. Ayrıca bakıldığı zaman eski nesil bir konsol olan PS3'de dahi iyi bir performans veren GTA V bana göre birden fazla platform da oynama fırsatı bulduğum diğer GTA serilerine göre çok iyi bir optimizasyona sahip.

GTA IV

GTA IV, karanlık bir tema da olan oyunumuz PS3'de fırtınalar estirse de PC optimizasyonu beni ve daha pek çok PC oyuncusunu büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. GTA IV Complete Edition'da ise optimizasyon sorununun çözüldüğü iddia edilse de en azından oyun ben de sıkıntısız çalışamadı.

GTA San Andreas

GTA San Andreas, PS3 sürümünde ki grafikleri çok hoş idi ancak PC sürümünde grafikler iyi yansıtılamadı. Oynanış tarafında ise PC sürümünde bence başarılı.

Arkadaşlar yukarıdaki 3 GTA oyununu hem PS3 hem PC'de oynama fırsatım oldu. Bu konuda bu oyunların optimizasyon ve oynanışları hakkında ki görüşlerimi yazdım. Sizin de bu oyunların optimizasyon ve oynanışları hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum.

Okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Güzelmiş. Hocam Vice City ve GTA 3'ü oynamadınız mı? Bence en iyi optimizasyon GTA 5'te. En rahat oynanış ise San Andreas'ta.

GTA San Andreas

GTA San Andreas , PS3 sürümünde ki grafikleri çok hoş idi ancak PC sürümünde grafikler iyi yansıtılamadı.
Bu dediğinize bir nebze katılmıyorum. Remastered versiyonu 2015'te çıktı ama PS2 versiyonu 2004'te çıktı ve PS3 versiyonundan daha iyi bana göre. PS3'te gereksiz yansıma efekti ve illegal yüz ve el şekilleri bulunuyordu. Ve remastered hali buglarla dolu.

Geri
Yukarı