GTA: The Trilogy abonelik sistemlerine geliyor!

Oyunlar gayet güzel. Remastered tanımına cuk oturuyor ve gayet de geliştirilmiş. Karakter modellemelerinde ise orijinaline sadık kalınmış. Mekanikler de iyileştirilmişse gayet iyi oyunlar bizi bekliyor demektir. Gamepass'e gelmesi beni şaşırtır ancak çok da sevinirim.
Söyledikleriniz doğru sayılabilir kısmen ama karakter modelleme kısmında katılmıyorum. Karakterleri bildiğin oyuncak yapmışlar. Düşük çözünürlüklerine rağmen orijinallerindeki o karakteristik modeller çok daha iyiydi.

Paslanmış eski mekanikler ve oyun hamurumsu Tommy ile grafikleri iyileştirilmiş Malibu'da katliam yapmak için beklemekteyim.

Söyledikleriniz doğru sayılabilir kısmen ama karakter modelleme kısmında katılmıyorum. Karakterleri bildiğin oyuncak yapmışlar. Düşük çözünürlüklerine rağmen orijinallerindeki o karakteristik modeller çok daha iyiydi.
Belki de mobile de gelecek olması etkili olmuştur, bilemiyorum. "Cartoon" tarzıyla yapmışlar. Karakterleri ben de beğenmedim ancak genel anlamda beğendim. Sadece orijinale yakın olmasını istemelerini sevdim.

Geri
Yukarı