GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Dosya Boyutu Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA: The Trilogy - The Definitive Edition dosya boyutu

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ile ilgili yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. DLSS desteği sonrası bu sefer de konsol cephesinden hareket var. Serinin bütün oyunları için asıl detayları 11 Kasım günü oyun çıktığında hep birlikte göreceğiz. Ancak orijinal versiyonlarına nazaran kat ve kat yüksek dosya boyutuna sahip olacağı ortaya çıkan Definitive Edition üçlemesine […]

Devamı: GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Dosya Boyutu Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition dosya boyutu

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ile ilgili yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. DLSS desteği sonrası bu sefer de konsol cephesinden hareket var. Serinin bütün oyunları için asıl detayları 11 Kasım günü oyun çıktığında hep birlikte göreceğiz. Ancak orijinal versiyonlarına nazaran kat ve kat yüksek dosya boyutuna sahip olacağı ortaya çıkan Definitive Edition üçlemesine […]

Devamı: GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Dosya Boyutu Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu değerler gerçek olabilir fakat tam olarak böyle olmayacağını düşünüyorum 22 GB 30GB gibi değerlere yükselebilir. Oyun çıktıktan sonra ek patchler gelebilir.

Fazla uğraşılmamış. Ben bunu çıkardım. GTA 3, 15 GB falan bekliyordum. VC, 20-25 GB. GTA SA ise 30-35 GB olur diye tahmin etmiştim. 1995 yılında çıkan C&C Tiberian Dawn ve Red Alert'in Remaster oyunu bile 35 GB kadar. Üstelik GTA serisi zengin içerikli. Zaten fazla bir şey beklemiyorduk ama bakalım.

Geri
Yukarı