GTA: The Trilogy - The Definitive Edition ön siparişe açıldı!

rmznkrtl

Centipat
Katılım
26 Ocak 2020
Mesajlar
163
Fiyatlama konusunda, bu sadece bizim ülkeye gore sunulmuyor; bu evrensel bir fiyatlandırma ve diğer Avrupa ülkelerinde bu para çok bir bütçe değil ama bizim ülkemizde bu para bayağı yüksek bir bütçe olduğu için Rockstar'a bir şey diyemeyiz. Diyenlere sesleniyorum, demeyenlere lafım yok.

Şimdi gelelim remaster nasıl olur bu fiyata ve Rockstar gibi bir firmayı düşünürsek perfect bir oyun gelecek. Biz oyuncular pişman olmayacagiz merak etmeyin. RDR 2'den sonra GTA Online ve GTA Trilogy Remastered ile uğraştı adamlar. Sağlam bir oyun bizi bekliyor. Bu oyun bize GTA 6'dan da haber veriyor, büyük ihtimal 2022'nin sonuna doğru GTA 6 haberleri sızmaya başlar ve 2023'de de buyuk ihtimal çıkar.

Bir de aklımda su vardı; Mobile de gelecek diye millet genel manada oyunun kötü olması durumunu baz alıyor. Boyle bir durum söz konusu değil çünkü mobildeki oyunlar Mobile göre kıyaslanır; PC ve konsol tarafındaki oyunlar da PC ve konsollara göre kıyaslanır. Yok Mobile çıkarılan oyun PC ve konsollara kötü gelecek... Saçma bir düşünce. Oyunları platformlara göre kiyaslayip üzerine ekleme yapıyorlar. Bunu unutmayınız.

Tekrardan teşekkürler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

TimoLoX

Picopat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
994
Çözümler
6
Yer
İzmir
Uzun zamandır beklenen, GTA III, vc ve Sa'nın yenilenmiş sürümlerini kapsayan the trilogy - the defitinive Edition ön siparişe açıldı.

Ayrıca satın alma butonunun altındaki sayaca göre, paketin çıkış yapmasına 20 gün bulunmakta.


Sistem gereksinimleri ise doğruymuş. Yukarıdaki bağlantıdaki gereksinimler ile bir süre önce sızan gereksinimler aynı:


529 liraya ne yaptın ağa? Yeni bir GTA 6 falan mı çıkardın, bu fiyat ne?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

JonTurk06

Hectopat
Katılım
12 Haziran 2018
Mesajlar
295
Yer
Ankara
Yahu benim hayalimdeki Vice City atmosferi bu degildi. Modcular daha iyi modlar yaptı, bir tek ben mi begenmedim? Bu ne abi? 120 bin küsür like almış bunun nesini sevmiş olabilirler ya?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı