GTA Trilogy fiyatını hak etmiyor

RHEZNOW

Decipat
Katılım
8 Temmuz 2020
Mesajlar
1.905
Çözümler
5
En başta o Joey'i görünce hayal kırıklığına uğradım zaten. Grafikler yeterli fakat karakter yüzleri berbat GTA 3'ün karanlık atmosferinden eser yok. Ek olarak Claude'un trene binmesi de aynı kalmış ekran görüntülerinde öyle gözüküyor trene binince ayakta bekliyor hala.
 

Hunters61

Centipat
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
1.893
Çözümler
6
Yer
Sultanbeyli
Grafikler bu fiyata uygun bir grafik değil. Şu anki oyunlara bakarsak arada büyük fark var. Tabi trailer çıkınca tam anlaşılır. Bir de bu fragmandan anladığım üzere mekanikler aynı.

En çok merak ettiğim koşma ve araba açma animasyonu. Eğer bir değişiklik yok ise yapmamışlar ise GTA 5'e San Andreas mod falan yüklerim daha iyi, hem beleş hem aynı.
 

SaltukSakura

Picopat
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
304
Çözümler
3
Bu grafiklerde çıkacağı zaten belliydi ama herkes çok ümitlendi. Işıklandırma ve gölgelendirme konusunda önde gelen bir oyun olacaktır. Bence fiyatını hak ediyor.
 

Polorchen

Centipat
Katılım
3 Ekim 2021
Mesajlar
1.583
Makaleler
1
Çözümler
16
Grafikler bu fiyata uygun bi grafik değil. Şuan ki oyunlara bakarsak arada büyük fark var. Tabi trailer çıkınca tam anlaşılır. Bide bu fragmandan anladığım üzere mekanikler aynı.
Yüz animasyonları eklenmiş, Remodeller yapılmış, Textureler upscale edilmiş, Işıklandırmalar (GTA VC) harici iyi. Bize dedikleri gibi, yeni ve eskinin karışımı. Mekanikler anlamında hiç bir şey gösterilmemiş, haklısınız. Ayrıca 60 dolar'a yada 570 TL'ye üç oyun gayet iyi.
 
Yukarı