GTA Trilogy fiyatını hak etmiyor

Yüz animasyonları eklenmiş, Remodeller yapılmış, Textureler upscale edilmiş, Işıklandırmalar (GTA VC) harici iyi. Bize dedikleri gibi, yeni ve eskinin karışımı. Mekanikler anlamında hiç bir şey gösterilmemiş, haklısınız.
Remastered denmeyi hak eden bir oyun olması için gerçekten güzel grafik yenilemesi ve azcık olsa bile mekanik eklemeleri lazım. Yeni fragman çıkana kadar fikirlerim bu şekilde. Umarım böyle çıkmaz.
Steam sabit fiyat politikası bunun için geçerli mi 😀
Rockstar ne isterse o fiyatta koymak zorundalar maalesef hayır.

Bu oyunun remaster olacağı "Definitive Edition" ibaresiyle baştan belliydi. Remaster yapmışlar mı? Evet, hem de gayet güzel olmuş. Oyun pahalı mı? Hayır, 60 birim gayet iyi bir fiyat.

Rockstar bile duyuruyu bu ay yaptı ama aylar öncesinden "Remake olacak!" diyen bir sürü insan vardı.

Lütfen remake ile remaster'ın farkını iyi anlayın. Bu oyun bir remaster ve gayet başarılı fragmana bakılırsa. Rockstar hiçbir zaman remake yapacağını söylemedi.

Ben GTA6'da uygulayacakları oyun motorunu bu oyunlarda test edip piyasaya sürerler sanıyordum fakat sadece grafik modu yapılmış gibi. Fiyatına göre iyi olmamış.

Bu oyunun remaster olacağı "Definitive Edition" ibaresiyle baştan belliydi. Remaster yapmışlar mı? Evet, hem de gayet güzel olmuş. Oyun pahalı mı? Hayır, 60 birim gayet iyi bir fiyat.

Rockstar bile duyuruyu bu ay yaptı ama aylar öncesinden "Remake olacak!" diyen bir sürü insan vardı.
Yani orası öyle ama gene bir şeyler bekliyor insan. Aslında daha oyun çıkmadı, göreceğiz nasıl bakalım.

Söylemeyi unutmuşum ama GTA'daki buglar düzeltilip Vice City'deki helikopter görevi gibi sıkıntılı görevleri daha kolay hale getirmesi benim için yeterli. Bence alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı