GTA Trilogy fiyatını hak etmiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu satışa sürselerdi daha iyiydi.

Üzülmeyin arkadaşlar, çok değil 20 sene içinde bu üç oyuna da remake gelir diye düşünüyorum, çağ açıp çağ kapatan bu üç oyunu kolay kolay piyasadan silmezler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aman hocam, vur dedik öldürdün. Bu kadar da olmaz herhalde.

Rockstar remake olacak demedi. Boşu boşuna yüksek beklentili oldunuz. Bir remastered olarak bakınca iyi olduğunu düşünüyorum.
Fiyat meselesine gelirsek 60 Dolar gayet uygun ama Türkiye fiyatı pahalı tabii. Ama bu bizim ekonomimizle alakalı.

O videoda ENB kaynaklı hatalar var 😂 Başka modlara baksak yollar ıslanıyor sadece.

Remastered bu arkadaşlar.
Ekran Alıntısı.PNG
gta 3.PNG
vc.PNG
gta sa.PNG

Rockstar remake olacak demedi. Boşu boşuna yüksek beklentili oldunuz. Bir remastered olarak bakınca iyi olduğunu düşünüyorum.
Fiyat meselesine gelirsek 60 Dolar gayet uygun ama Türkiye fiyatı pahalı tabii. Ama bu bizim ekonomimizle alakalı.

Remake olsa GTA VI'nin ön gösterimi gibi olurdu bu oyunlar. Fi tarihinde GTA V bile $60 etiketiyle çıktı ki bugün GTA VI çıksa en az $80 etiketi olacak. O dönemden bu döneme oyun fiyatları dolar bazında global olarak arttı. Sonra göreceğiz "GTA VI fiyatını hak etmiyor 1000 TL nedir" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı