GTA Trilogy fiyatını hak etmiyor

Bunları gördükten sonra ruh halim :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunların bir ağırlığı vardı o bile gitmiş.
Beynim yandı.

Remake yapilacak olsaydi ilk önce GTA 4 yapilirdi. Rockstar daha siradan sorunlari bile cözmeyecek kadar tembel bir sirket. Oturup da üc oyunu da remake yapacak halleri yoktu.

Fiyatina gelecek olursak; Türkiye'de hangi ürün veya oyun fiyatini hak ediyor ki? Cogunun hali ortada.

Orijinali daha iyi bana göre. Bir de o kadar heyecanlanmıştım. Yani yine iyi gibi görünüyor ama karakterler oyuncak gibi görünüyor. Rockstar Games PS3 ve Xbox 360'daki versiyondan ders almamış sanırsam. Karakterlerin tipleri ile neden oynarsın arkadaş bırak onlar orijinaldeki gibi kalsın.

1.PNG

2.PNG

Bunlardan kesinlikle ders alınması gerekiyordu.

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    113,6 KB · Görüntüleme: 31
  • GTA_12.jpg
    GTA_12.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
60 birime alsaydım hak ediyor derdim ama 529 TL olunca işler değişiyor.
Hikayesini defalarca oynadığım bir oyun ve günümüz için kötü olan fizikleri. Grafik olarak güzel olmuş ama yine de fiyatı çok fazla.
Normal GTA SA'ya grafik modu + rogdoll modu kursam daha verimli olur.

Olmadı karakterleri biz modlarız çok da sorun değil.

Ayrıca çıktığı gibi o parayı verecek olan arkadaşlar neden bu konuya bakar ki diye bir düşünün. Kırıldığı zaman deneyip öyle para verme taraftarıyım şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka görseller ve detaylarda sızmış galiba.

Olmadı karakterleri biz modlarız çok da sorun değil.

Ayrıca çıktığı gibi o parayı verecek olan arkadaşlar neden bu konuya bakar ki diye bir düşünün. Kırıldığı zaman deneyip öyle para verme taraftarıyım şu an.

Millet paranın değerinin ne kadar düştüğüne ayıkmadı henüz 529 TL çok büyük geliyor, çok değil 2,5-3 sene öncesinin 250 TL'si. O zamandan bu zaman yediğin her şey iki katına çıktı. Yakında 200 TL ve altına yeni oyun çıkmayacak indie hariç.

Geri
Yukarı