GTA Trilogy grafiklerini beğendiniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beğendiniz mi?

İdare eder yani orijinali gibi değil.

Karakterlerin bütün havası gitmiş. Özellikle Joey ve Misty çok kötü olmuş ya, oyuncak gibi duruyorlar.

Haklısınız o konuda biraz havalarını kaybetmişler o karanlık GTA 3 havası gitmiş gibi.

Daha iyi olabilirdi, mod yapımcıları bile bazen solluyor bu grafikleri. Ama yinede fena değil bence, idare eder. Çok da özünden çıkmamışlar mekanik bakımından, ikonik oyunlar olup öyle kalıplaştığından fazla ellemediler muhtemelen. Tek sıkıntı GTA IV'nin karanlık havasını terketmeleri. Yansımalar ve renklerde güzel bence, sadece fazla canlı duruyor o biraz kısılsa tam olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karakter dizaynları, tasarımları hariç beğendim. Eski tipleri geri getiren mod illa ki yapar bizimkiler, onları kullanır oynarım. Şuna baksanıza? Kim bu adam?
1634909128708.png

Açıkçası çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Tüm dokularda büyük değişiklikler bekliyordum. Çoğu doku eskisi gibi duruyor. Aydınlatma ve keskinlik dışında fark göremiyorum. Videosunu izlediğimde büyük dislike sayıları bekliyordum ama tam tersine çok beğenilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı