GTA Trilogy grafiklerini beğendiniz mi?

Hocam böyle oyunları ufak grafiğini değiştirip satmak çok saçma. Bundan daha iyi modlar var. Bir Remake yapılabilirdi. Böyle kaliteli oyunlar böyle ucuz modlamalar yapılıp piyasaya sürülmeyi haketmiyor. Allah'ım o Tommy'in tipi ne öyle ya özellikle o elleri oyuncak gibi yapmışlar aynen. Bu adamlar parayı düşünüyor. Gerçekten hayranlarını düşünselerdi GTA 6 bile çıkarırlardı. Eğer parayı düşünmeselerdi daha çok uğraşılıp bu kaliteli oyunlar Remake yapılıp tekrar piyasaya sürülebilirdi.

Hayır. Daha iyisini beklerdim.

Oyunları boyayıp trilogy diye satmışlar Allahsızlar.
-Enis cherryson
Yani bence her şeyi açıklıyor Enis Kirazoğlu'nun bunula ilgili bir videosu var onu izleyebilirsiniz ama bana kalırsa çok da iyi olmamış yani elbette çıkınca öğreneceğiz ama biraz daha iyi bir şey olabilirmiş sanki.
Fiyatı da ayrı bir konu yani 530 TL nedir ya bazı insanlar bunun iki katına sistem toplamaya çalışıyorlar.

Oyunları boyayıp trilogy diye satmışlar Allahsızlar.
-Enis cherryson
Yani bence her şeyi açıklıyor Enis Kirazoğlu'nun bunula ilgili bir videosu var onu izleyebilirsiniz ama bana kalırsa çok da iyi olmamış yani elbette çıkınca öğreneceğiz ama biraz daha iyi bir şey olabilirmiş sanki.
Fiyatı da ayrı bir konu yani 530 TL nedir ya bazı insanlar bunun iki katına sistem toplamaya çalışıyorlar.

Adamlar paranın derdinde fanlarının satın alacağını biliyor o yüzden hiç uğraşmadan hafif değiştirip piyasaya sürecekler. GTA 5'den örnek vereyim aynı oyun ilk PS3 ve Xbox 360'a çıktı şimdi Xbox Series X ve PS5 var ve bunlara da çıkaracaklar. Tamam çıkarsınlar bir lafımız yok ama bir yeni oyun yaptıkları yok. Bende ilk bu oyunu güzelce bekledim ve hemen almayı düşünüyordum ama o fragmanı izledikten sonra hayal kırıklığına uğradım. Bu kadar erken çıkacağından belliydi neyse orijinal oyuna devam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı