GTA Trilogy Remasteredları nasıl olur?

NoUsername

Picopat
Daha fazla  
GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas'ın Remastered versiyonları çıkacakmış. Sizin beklentiniz nedir grafik veya fizik açısından ciddi bir güncelleme olur mu sizce? Ben şahsen öyle olacağını düşünmüyorum çünkü Remastered versiyonları Mobile de çıkacakmış. Mobile de geleceği için çok bir beklentim yok. Sizin beklentileriniz nedir?

Kaynak

Bence hiç öyle bir şey olmaz. Yapmazlar bile. Var olan oyunlarda hata düzeltmesi bile yapmıyor Rockstar.
Bende başta biraz umutlanmıştım ve biraz araştırınca o kadar iyi bir Remastered gelmeyeceğini anladım. Mesela Call of Duty MW taş gibi bir Remastered yapmıştı, Rockstar'dan da onu bekledim fakat biraz zor.

Bence hiç öyle bir şey olmaz. Yapmazlar bile. Var olan oyunlarda hata düzeltmesi bile yapmıyor Rockstar.

Sızdırılalı çok oldu, Kotaku'nun kaynaklarını Tom Henderson da doğruladı. Ayrıca Geforce Now veri tabanında üç eski GTA oyununun yeniden düzenlenmiş sürümü ile Liberty City Stories'in PC sürümü listelendi. Kısacası yeni sürümler gelecek. Rockstar muhtemelen eski bozuk oyunları bedavaya güncellemek yerine biraz cilalayıp yeniden piyasaya sürerek para kazanma derdinde.

Bende başta biraz umutlanmıştım ve biraz araştırınca o kadar iyi bir Remastered gelmeyeceğini anladım. Mesela Call of Duty MW taş gibi bir Remastered yapmıştı, Rockstar'dan da onu bekledim fakat biraz zor.
MW zaten taş gibi oyundu. Cilalayıp çıkardılar olması gerektiği gibi. Ancak GTA'da böyle bir şey mümkün değil. Oyunlar çok eski. Yeni motorlarla yapmaları lazım. E GTA 3-VC-SA ölçeğindeki oyunlar için de uğraşmazlar bile bence.

Görünüşe göre 2022'de çıkacak zaten, bu sene çıkacak olsaydı duyururlardı.

Çok büyük ihtimalle GTA III'ün 20. yıl dönümü şerefine 22 Ekim'de duyurulacak. Çünkü Rockstar'ın aylar öncesinden "GTA III'ün 20. yıl dönümüne özel sürprizlerimiz var" şeklinde bir açıklaması vardı. O zamanlar herkes bu açıklamanın GTA Online içeriklerini işaret ettiğini düşünmüştü fakat eski GTA oyunlarının yeniden düzenlenmiş sürümleri sızdırılınca olayın seyri değişti.

Yeni motorlarla yapmaları lazım.

Yeniden düzenlenmiş sürümlerin Unreal Engine ile geliştirildiği sızdırılanlar arasındaydı zaten.

Rockstar gidip de ücretsiz motor mu kullanacak? Ki elinde piyasadaki en iyi oyunları çıkarmış motor varken. :D GTA'lar Remastered olsa bile en fazla parmaklar daha görünür olur. Bir şey beklemeyin. Ki daha iyisini yapan modlar var. :D

1431286430_screenshot3.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı