Çözüldü GTA V 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Saphiens

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 Steam üzerinden açmaya çalışıyorum ancak şu hata ile karşılaşıyorum.

1602283415313.png

Bu hatayı aldıktan sonra Social Club açılıyor ancak update yapıyor. 6-7 kere yönetici olarak çalıştırma izni geliyor, en sonunda yine şu hatayı alıyorum.

1602283469294.png

Oyun kapanıyor ve açamıyorum, hep bu şekilde devam ediyor. Bir sürü konuyu inceledim ama hepsini denedim, yapamadım. :(
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Process Monitor: Logfile.PML dosyasını indir - download

Çözüm
Windows sürümün nedir? Windows güncelleştirmelerin varsa yap. 20H2 sürümüne geçmediysen geç.

Buradan da indirip dene istersen.
Raporda bir .dll dosyası hatası göremedim. Eksik oluşma ihtimaline karşın tekrardan rapor oluşturabilirsiniz.

Bir umut şunu deneyebilir misiniz?

Raporda bir .dll dosyası hatası göremedim. İsterseniz tekrardan rapor oluşturabilirsiniz.

Bir umut şunu deneyebilir misiniz?
Deneyeyim hocam process monitöre doğru dosyayı gösterdiysem eğer hata göremedim bende dll'de ancak sebebini de bilemiyorum ne yapacağımı da :(

Ben de bir hata göremedim.

İlk başta tekrardan rapor atın, dediğim gibi eksik oluşmuş olabilir. Raporu oluşturduğunuz zaman cevap yazın, yoksa bildirim gelmiyor.
Dediğini yükledim .bat dosyası ile eksik olanları yükledi ancak açmaya çalıştım açılmadı bu arada res atmadan denedim. Şimdi tekrardan rapor oluşturmaya başlıcam bir de ona bakıcam.
Dediğini yükledim .bat dosyası ile eksik olanları yükledi ancak açmaya çalıştım açılmadı bu arada res atmadan denedim. Şimdi tekrardan rapor oluşturmaya başlıcam bir de ona bakıcam.
Ben de bir hata göremedim.

İlk başta tekrardan rapor atın, dediğim gibi eksik oluşmuş olabilir. Raporu oluşturduğunuz zaman cevap yazın, yoksa bildirim gelmiyor.
Process : Logfilev2.PML dosyasını indir - download

Burada da bir .dll hatası görünmüyor.

Raporu almadan önce filtre ayarlarını sıfırladınız mı? Sıfırladıysanız elimden pek bir şey gelmiyor maalesef.

Ekran görüntüsü 2020-10-10 020752.png

Burada da bir .dll hatası görünmüyor.

Raporu almadan önce filtre ayarlarını sıfırladınız mı? Sıfırladıysanız elimden pek bir şey gelmiyor maalesef.

Eki Görüntüle 697005

Aynı şekilde yapıyorum ancak aynı sonuç çıkıyor bu hatayı tek burda değil pycharm uygulamasında da alıyorum orda da bir dll hatası yok ancak hata aynı isimler farklı onunda process monitörünü atayım bakabilirsin istersen.

Process : Logfilepcycharm.PML dosyasını indir - download

Windows sürümün nedir? Windows güncelleştirmelerin varsa yap. 20H2 sürümüne geçmediysen geç.

Çözüm
@Saphiens rapor eksik oluşmuş anladığım kadarıyla. Dediğim yerden filtre ayarlarını sıfırlayıp yeniden deneyin.

1602327759730.png

Bu şekilde çıkıyor yanlış attıysam böyle göstereyim dedim.

Dosyalarda silinme oluyor mu 20H2 geçince yoksa güncelleme gibi yapıyor muyuz direkt?
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Şöyle anlatayım.
İlk önce Social Club code 1 hatasını çözdüm ve GTA V açtım ancak hala 0xc000007b hatası devam ediyordu.
Social Club code 1 hatasının çözümünü yabancı bir kaynaktan video ile çözdüm.
Social Club code 1 hatası:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0xc000007b hatası çözümü: Lifo adlı arkadaşın dediği gibi Windows güncellemelerimi yaptım ve 20H2 Update'ni bir flash ile PC'ye yükledikten sonra sorunların hepsi çözüldü. Şu an da hata almıyorum hiçbir uygulamadan, yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. İyi akşamlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı