Çözüldü GTA V 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Kaldırın: C:\Windows\System32\msvcp140.dll

Kurun:
Ayrıca Avast'ı da kaldırın. Tüm bu öneriler sonrası sorun çözülürse de bildirmeyi unutmayın.
Process Monitor raporu paylaşır mısınız?

Sorun sanırsam MSVCP140 DLL ile vcruntiME140DLL dosyalarından dolayı meydana geliyor.

Kurun:
Ayrıca Avast'ı da kaldırın. Tüm bu öneriler sonrası sorun çözülürse de bildirmeyi unutmayın.

Çözüm

Kurun:

Öncelikle Avast'ı neden kaldırayım? İkinci olarak Avast'ın yüklü olduğunu nereden anladınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata çıkaran DLL'lerden biri Avast'a aitti. Merak etmeyin, bilgisayarınıza uzaktan erişmedim. Siz en iyisi üzümü ye bağını sorma hesabı dediklerimi yapın :)

Hata çıkaran DLL'lerden biri Avast'a aitti. Merak etmeyin, bilgisayarınıza uzaktan erişmedim. Siz en iyisi üzümü ye bağını sorma hesabı dediklerimi yapın :)

Uzaktan eriştiğinizden değil. Zaten ben de bu konularda geri değilim. Size raporu atmadan önce ben de baktım zaten. Orada Avast'la ilgili bir şey yazmıyordu. Sorun çözüldü bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı