GTA V 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10
GTA V Steam üzerinden satın aldım ve yükledim. Oyna tuşuna bastığımda bu hatayı aldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşır mısınız?

Raporda bir hata görünmüyor. Ekran görüntüsünden görüldüğü üzere raporu da doğru dosya için almışsınız aslında. PlayGTAV.exe, Launcher.exe ve RockstarService.exe için de rapor alıp paylaşır mısınız? Birinden birinde görünecektir diye düşünüyorum. Olmazsa TeamViewer ile bağlanıp bakabilirim.

Raporda bir hata görünmüyor. Ekran görüntüsünden görüldüğü üzere raporu da doğru dosya için almışsınız aslında. PlayGTAV.exe, Launcher.exe ve RockstarService.exe için de rapor alıp paylaşır mısınız? Birinden birinde görünecektir diye düşünüyorum. Olmazsa TeamViewer ile bağlanıp bakabilirim.

Tabii. Biraz uzun sürebilir, pek anlamadığım için bekleteceğim.

62.655 rapor normal midir? Boşuna uğraşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonradan düzenleyince bildirim gitmiyor, ben etiketleyeyim.

C:\Windows\System32\d3d8.dll dosyası mı hatalı hocam? @Bora Dere

Not üstte yazdığıma siz aldırış etmeyin, bunu sordum. Yani yanlış bir şeye sebep olabilir, Bora hocam onay vermeden yapmayınız.

Sonradan düzenleyince bildirim gitmiyor, ben etiketleyeyim.

C:\Windows\System32\d3d8.dll dosyası mı hatalı hocam? @Bora Dere

Not üstte yazdığıma siz aldırış etmeyin, bunu sordum. Yani yanlış bir şeye sebep olabilir, bora hocam onay vermeden yapmayınız.

Tamamdır bilmiyordum öyle olduğunu, pardon.

DLL sorunu göremedim. Elle atmış mıydınız hiç? MSVCP140.dll, VCRUNTIME140.dll veya VCRUNTIME140_1.dll gibi.

Ekran kartı sürücüsü güncel değil gördüğüm kadarıyla, onu bir güncelleyin bakalım. Intel'in sürümüne ulaşamadım ama güncel değilse güncelleyin buradan.

Şu klasördeki log dosyalarını da paylaşın, inceleyeyim. Belki bir şeyler çıkar.
C:\Users\PC\Documents\Rockstar Games\Launcher

Yeni konular

Geri
Yukarı