GTA V 20-30 dk sonra oyundan atıyor ve yanıt vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

emrullah13

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 20-30 dk oynadıktan sonra yanıt vermiyor ve oyundan atıyor. Ne yapmam gerekiyor bu sorunu yaşamamak için? Şimdiden teşekürler.

Sisteminizi ve olay görüntüleyicisine rapor düşüp düşmediğini belirtmeniz gerekiyor. Diğer türlü nasıl yardım edelim?

Sisteminizi ve olay görüntüleyicisine rapor düşüp düşmediğini belirtmeniz gerekiyor. Diğer türlü nasıl yardım edelim?
svchost (2208,R,98) TILEREPOSITORYS-1-5-18: C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\AppData\Local\TileDataLayer\Database\EDB.log günlük dosyası açılırken -1023 (0xfffffc01) hatası oluştu.
hayır hikaye
birde olay günlüğünde uyarı var;

("C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.XboxGamingOverlay_5.621.4142.0_x64__8wekyb3d8bbwe\GameBarFTServer.exe" -Embedding) uygulaması (PID: 2324), sunucudan gelen geçersiz bir ileti nedeniyle bir COM/RPC çağrısını tamamlayamadı. Kullanıcı Eylemi: İşlemi yeniden deneyin. Sorun devam ederse, sistem yöneticinize başvurun.

Pek bir şey çıkaramadım bu rapordan. Game Bar'ı Windows ayarlarından devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Dosyaları doğrulamayı denemişsindir diye düşünüyorum. Varsa sürücü güncelleştirmelerini kontrol et ve antivirüs yazılımı kullanıyorsan geçici bir süreliğine devre dışı bırak. Ve sistemini de belirtmemişsin.

Pek bir şey çıkaramadım bu rapordan. Game Bar'ı Windows ayarlarından devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Dosyaları doğrulamayı denemişsindir diye düşünüyorum. Varsa sürücü güncelleştirmelerini kontrol et ve antivirüs yazılımı kullanıyorsan geçici bir süreliğine devre dışı bırak. Ve sistemini de belirtmemişsin.
Teşekür ederim

Sistem özellikleri;
Ram: Kingston HyperX 16GB
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1660 SUPER Ventus XS OC 6GB 192Bit GDDR6
Anakart: ASUS Tuf Gaming PLUS

Teşekkür ederim.

Sistem özellikleri;
RAM: Kingston HyperX 16 GB.
İşlemci: Intel Core i5-3470 3.2GHz
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC 6 GB 192Bit GDDR6.
Anakart: ASUS TUF Gaming Plus.

Hocam bazen depolamayı doldurunca yer kalmadığından çöküyor olabilir yeterince alan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı