Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben GTA V'i yeni yükledim Social Club hesabımı oluşturdum neyse oyun açılıyordu bende oyunu kapatmak için görev yöneticisinden kapattım. Ardından oyunu yeniden açtığımda bu hatayı veriyor.

1617967096117.jpeg

Ancak oyun başka şekilde açık değil yani Epic Games'den de baktım, görev yöneticisinden de baktım açık değil. Bu sorunu nasıl çözebilirim oyunu silip yüklemek gibi bir ihtimalim yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Yönetici olarak çalıştırıp dener misin?

Hangi uygulamayı hocam?
Yönetici olarak çalıştırıp deneyin.
Hocam hangi uygulamayı?
Arkadaşlar siz yazmadınız ben kendim buldum bari yazayım. GTA V dosyasını masaüstüne attım. Ardından Epic Games'i sildim. Yeniden yükledim. Sonra masaüstündeki dosyayı yeniden Epic Games'in oyunların yüklü olduğu yere attım. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu çalıştırınca açıldı. Aynı sorunu yaşayanlar yapabilir.
Merhaba arkadaşlar. Ben GTA V'i yeni yükledim Social Club hesabımı oluşturdum neyse oyun açılıyordu bende oyunu kapatmak için görev yöneticisinden kapattım. Ardından oyunu yeniden açtığımda bu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 965863

Ancak oyun başka şekilde açık değil yani Epic Games'den de baktım, görev yöneticisinden de baktım açık değil. Bu sorunu nasıl çözebilirim oyunu silip yüklemek gibi bir ihtimalim yok.
Bilgisayarı kapatıp açmayı denediniz mi?

Yönetici olarak çalıştırıp dener misin?

Hangi uygulamayı hocam?
Yönetici olarak çalıştırıp deneyin.
Hocam hangi uygulamayı?
Arkadaşlar siz yazmadınız ben kendim buldum bari yazayım. GTA V dosyasını masaüstüne attım. Ardından Epic Games'i sildim. Yeniden yükledim. Sonra masaüstündeki dosyayı yeniden Epic Games'in oyunların yüklü olduğu yere attım. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu çalıştırınca açıldı. Aynı sorunu yaşayanlar yapabilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Hangi uygulamayı hocam?

Hocam hangi uygulamayı?
yaptım ve epic gamesde oyun yüklenmedi gözüküyor oyuna giremiyorum ne yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı