Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

janvaljan18

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Epic Games kampanyasından aldığım GTA V oyununu 1 ay boyunca sorunsuz oynadım ancak dün ve bugün oyuna giremiyorum. Hata kodu ya da hata penceresi almıyorum aşağıda sorunun videosunu koydum ancak anlatayım. Oyunu açıp arka planda tuttuğumda oyun çalışıyor ancak oyun ekranına döndüğümde oyun kapanıyor. Defalarca oyun dosyalarını sildim, ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama hala aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Video link:

Çözüm
Hatalı uygulama adı: GTA5.exe, sürüm: 1.0.2245.0, zaman damgası: 0x60424894
Hatalı modül adı: EZFRD64.DLL, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x4693218c
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x0000000000003654
Hatalı işlem kimliği: 0x2594
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d7317fe80eb6cb
Hatalı uygulama yolu: D:\GTAV\GTA5.exe
Hatalı modül yolu: C:\Windows\USB Vibration\7906\EZFRD64.DLL
Rapor kimliği: 69da7d8c-3ad7-40f9-bfe5-5801cb9ca352
Hatalı paket tam adı:

Böyle bir şey çıktı.
Buradaki dosyayı silin ve öyle deneyin.
C:\Windows\USB\Vibration\7906
Alt+enter yapıp tam ekran yapınca da atıyor mu? Saçma gelebilir ama ben pencere modunda GTA oynayınca beni atıyordu.

Hocam oyunu hiçbir şekilde başlatamıyorum her seferinde oyun hiçbir hata vermeden kapanıyor tam ekran açmayı denedim fakat düz siyah ekran geldi ve 2-3 saniye sonra kapandı.

İlginç bir sorunmuş. Oyun ayarlarının bulunduğu dosyayı silmeyi deneyebilirsin. Ben karakter modları deneyince oyun içindeki DirectX versiyonum sürekli düşüp yükseliyordu ve oyundan atıyordu. En sonunda bozuk ayar dosyasını silip orijinal dosyayı yedekledim ve her bozulduğunda onu yerine koyuyordum. Sende de işe yarayabilir.

Hata düşüyor ise paylaş.

İlginç bir sorunmuş. Oyun ayarlarının bulunduğu dosyayı silmeyi deneyebilirsin. Ben karakter modları deneyince oyun içindeki DirectX versiyonum sürekli düşüp yükseliyordu ve oyundan atıyordu. En sonunda bozuk ayar dosyasını silip orijinal dosyayı yedekledim ve her bozulduğunda onu yerine koyuyordum. Sende de işe yarayabilir.

Hocam dediğinizden pek bir şey anladığımı söyleyemeyeceğim
Hata düşüyor ise paylaş.

Maalesef bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı