Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

bnburaq

Femtopat
Daha fazla  
Beyler benim HDD'de Epic Games'ten indirdiğim GTA V var. Tabii C/ diskinden taşıdığım için açılmıyor. SSD 240 GB oldugu için yer kalmıyor bana o yüzden D ye taşımıştım.
Hatasını atayım.

1623844124401.png

1623844245128.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Beyler benim HDD'de Epic Games'ten indirdiğim GTA V var. Tabii C/ diskinden taşıdığım için açılmıyor. SSD 240 GB oldugu için yer kalmıyor bana o yüzden D ye taşımıştım.
Hatasını atayım.

Eki Görüntüle 1070400

Eki Görüntüle 1070403

Hocam Epic'i kaldır ve tekrar GTA'yı kurmak istediğin diske kur.
Daha sonra Epic'ten GTA'yı indir başladığı anda iptal et ve kopyalamış olduğun GTA dosyasını indirmenin başladığı klasöre at.
Sonra Epic'ten GTA'yı devam ettir, doğrulama yaptıktan sonra kullanıma hazır hale gelecektir.
Yardım edebilir misiniz bu konuda.

Hesap sayfasına git. Parola ve güvenlik sekmesine tıkla. İki aşamalı kimlik doğrulama başlığının altından, etkinleştirmek istediğin iki aşamalı kimlik doğrulama seçeneğine tıkla: Kimlik doğrulama uygulamasını etkinleştir, SMS kimlik doğrulamasını etkinleştir veya e-posta kimlik doğrulamasını etkinleştir.

Hatasını atayım.

Eki Görüntüle 1070400

Eki Görüntüle 1070403

Hocam Epic'i kaldır ve tekrar GTA'yı kurmak istediğin diske kur.
Daha sonra Epic'ten GTA'yı indir başladığı anda iptal et ve kopyalamış olduğun GTA dosyasını indirmenin başladığı klasöre at.
Sonra Epic'ten GTA'yı devam ettir, doğrulama yaptıktan sonra kullanıma hazır hale gelecektir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı