GTA V Ani Takılmalar Ve %100 CPU Kullanımı

İşlemci kullanımı %95-100 , Ekran kartı kullanımı %85-%86'larda. 40-50 fps alıyorum fakat mesela ev içinde adamı sağa doğru çevirirken ya da bu işlemi sokakta yaparken bi yavaşlama oluyor dediğinizi deneyeceğim fakat ekran kartımın x4 te açacağını pek zannetmiyorum :)
Denediniz mi ? :)

Denedim fakat maalesef sonuçlar yine aynı değişen tek şey sadece FPS'nin 30-31'e sabitlenmesi oldu.
11698430_430174613821978_6781845255441417543_n.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki ayarları denediniz mi ? Videonun sonlarına doğru yapılan ayarları deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki ayarları denediniz mi ? Videonun sonlarına doğru yapılan ayarları deneyin.
O ayarların apaynısını kullanıyorum sadece post fx ayarı high onuda karıncalanmadan dolayı öyle yaptım.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Konuya bi el atın abilerim be.

Aynı sorun bende de var. Normalde i5 4460 minimum sistem gereksinimi olarak yazmışlar ama ben i3 6100 kullanıyorum.
İşlemci i3 6100
Ekran kartı gtx 1050

MSI Afterburner programını açıyorsun, bilgi ekranı>> daha fazla >> açılan pencerede framerate Limit'i 30 veya 31 yapıyorsun. Bu işlem işlemcinin gereksiz FPS vermemesi için kullanımını azaltır. Sonra oyun içinde MSAA ayarını X2 veya X4'e kadar açıp oyunun tadını çıkarıyorsun. MSAA ekran kartına yük bindirip işlemcinin yükünü azaltıyor. G3258'imde bu işlem işe yaradı, belki seninkinde de işe yarar.

Konu çok eskimiş ama teşekkür etmeden gecmeyecegim FPS limitini 31 yaptım ve bazı ayarları değiştirdim oyun daha oynanır hale geldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı