GTA V Araba Teslim Edilmiyor

qwildclaws

Hectopat
Makaleler
1
İyi Günler, oyuna yeni eklenen Auto Shop'a gelen siparişi teslim ettiğim zaman şöyle bir hata mesajı alıyorum "Transaction failed because inventory or price data is invalid. Please reboot the Game to refres the Game catalog and try again." Oyunu yeniden başlatsam da, dosyaları doğrulasam da bir çözümü olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Photo 1.jpg

Hayır, hiçbir şekilde üçüncül bir yazılım kullanmadım/kullanmıyorum. Normal bir şekilde aracı sipariş noktasına götürüyorum fakat olmuyor.

Düzenleme: Sorunum tam olarak çözülmedi fakat neden kaynaklandığını anladım sanırsam, oyunda ki bir çeşit hata sonucu benden servis ücreti alınmadı, bu halde de götürdüğüm zaman oyun bir şeylerin ters gittiğini anlayıp, bana ücreti iletmiyor. En azından sorunun neden kaynaklandığını bulmuş durumdayım fakat hala nasıl o aracı garajımdan tamamen çıkarabileceğimi ya da siparişi sorunsuz bir şekilde teslim edebileceğim konusunda en ufak fikrim yok.

Son düzenleme:
Hayır, hiçbir şekilde üçüncül bir yazılım kullanmadım/kullanmıyorum. normal bir şekilde aracı sipariş noktasına götürüyorum fakat olmuyor.

düzenleme: Sorunum tam olarak çözülmedi fakat neden kaynaklandığını anladım sanırsam, oyunda ki bir çeşit hata sonucu benden servis ücreti alınmadı, bu halde de götürdüğüm zaman oyun bir şeylerin ters gittiğini anlayıp, bana ücreti iletmiyor. En azından sorunun neden kaynaklandığını bulmuş durumdayım fakat hala nasıl o aracı garajımdan tamamen çıkarabileceğimi ya da siparişi sorunsuz bir şekilde teslim edebileceğim konusunda en ufak fikrim yok.

Hocam arabanın istediklerini yapmadan modifiyeyi tamamlayın. Belki bir işe yarar. Eğer modifiyeyi farklı yapmak bir şeyi değiştirmez ve para çekmezse staffınız götürsün belki işe yarar.

Hocam arabanın istediklerini yapmadan modifiyeyi tamamlayın. Belki bir işe yarar. Eğer modifiyeyi farklı yapmak bir şeyi değiştirmez ve para çekmezse staffınız götürsün belki işe yarar.
Dediklerinizi hepsini yapmıştım, ne yazık ki işe yaramamıştı.
Arabayı modifiye etmeden götüremiyorum, siparişi onaylamıştım bu yüzden sadece nasıl götürmek istediğimi soruyor, siparişi götürdüğüm zaman ise hatayı verip, araç garaja geri dönüyor.

Dediklerinizi hepsini yapmıştım, ne yazık ki işe yaramamıştı.
Arabayı modifiye etmeden götüremiyorum, siparişi onaylamıştım bu yüzden sadece nasıl götürmek istediğimi soruyor, siparişi götürdüğüm zaman ise hatayı verip, araç garaja geri dönüyor.

Staffınız götürsün aracı belki bir işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı