GTA V bir süre sonra kapanıyor

Daha fazla  
Oyunu Epic Games üzerinden oynarken Online veya Story Mode fark etmeksizin bir süre sonra oyun kapanıyor ve hiçbir hata kodu çıkmıyor. Oyunun dosyalarını doğruladım, ekran kartı sürücüm güncel ve sistemim gayet yeterli. Yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu oynarken CPU sıcaklığım ortalama 60, GPU sıcaklığım 65 derece.

Son düzenleme:
Tek bir tane depolama aracım var dolayısıyla C'ye kurulu.

Tamamen aynı sorun eskiden bendede olmuştu hiç hata vermeden bir anda oyun kapanıyordu sonra anladım ki hiçbir yerde güncelleme gözükmemesine rağmen güncelleme gelmiş, bir şekilde güncelleyerek sorunu çözmüştüm ama nasıl ve nereden güncellediğimi hatırlamıyorum.

Not: Ben Rockstar Games üzerinden oynuyordum.

Tamamen aynı sorun eskiden bendede olmuştu hiç hata vermeden bir anda oyun kapanıyordu sonra anladım ki hiçbir yerde güncelleme gözükmemesine rağmen güncelleme gelmiş, bir şekilde güncelleyerek sorunu çözmüştüm ama nasıl ve nereden güncellediğimi hatırlamıyorum.

Not: Ben Rockstar Games üzerinden oynuyordum.
Eğer böyleyse birkaç güne "Epic Games" e de gelir. Konu sahibi ne zaman yükledin oyunu?

Oyunu 2 gün önce yükledim bugün oynama fırsatım oldu.
Bu bana da olmuştu niyeyse üstte kardeşin dediği gibi güncellemiyordu ama bir süre sonra güncelleme geldi herhalde fark ettiler durumu başka bir güncellemeyi hemen yayınladılar.
+: Olmadı bulursun güncellemeyi kendi sitelerinde vardır herhalde.

Geri
Yukarı