Çözüldü GTA V "Dizin boş olmalı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Xticker1

Hectopat
Daha fazla  
Selam, GTA 5 ücretsizken kapmıştım. Şimdi indirdim. Fakat yer alanım olmadığı için GTA 5'i taşınabilir HDD'ye yüklemiştim. 2 gün önce yani. Neyse şimdi HDD takılı değilken açmaya çalıştım oyunu. Yüklü değil dedi. Taktım, fakat LS-0009 kodlu hatayı aldım. İndirme yerini HDD seçtim o klasörün olduğu yer yani, o zaman da dizin boş olmalı dedi. Lütfen yardımcı olun 3 gün daha inmesini bekleyemem.

Çözüm
Taşınabilir HDD içerisindeki başka bir klasöre tekrar indirme yapın. 10 MB civarı dosya indirdikten sonra indirmeyi durdurup Epic Games Launcher'ı kapatın. Sonrasında eski GTA V dosyalarını yeni indirme klasörüne kes-yapıştır yapın. Launcher'ı tekrar açıp indirmeye devam dediğinizde dosya doğrulama başlayacaktır.

HDD takılı değilken de oyunu açmayın yani. :)
Taşınabilir HDD içerisindeki başka bir klasöre tekrar indirme yapın. 10 MB civarı dosya indirdikten sonra indirmeyi durdurup Epic Games Launcher'ı kapatın. Sonrasında eski GTA V dosyalarını yeni indirme klasörüne kes-yapıştır yapın. Launcher'ı tekrar açıp indirmeye devam dediğinizde dosya doğrulama başlayacaktır.

Çözüm
Bunu çözmenin çok basit bir yolu var. Yanlış hatırlamıyorsam GTA 5'in şuan ki boyutu 100GB. Epic Games oyunu yüklü olarak görmüyor ve yeniden yüklemek istiyor. Bunun içinde 100GB alan olması gerek. İzlemeniz gereken yol şudur:
  • HDD'de 100GB alan açın

• GTA 5'i yükleme işlemini başlatın

• Yaklaşık 15 dakika sürecek bir dosya doğrulama başlayacaktır ve daha sonrasında indirmeye çalıştığı dosyaların zaten indirilmiş olduğunu gördüğünde indirme işlemini iptal edecektir ve oyuna girebileceksiniz.

Dipnot: Bunu her HDD'yi tekrar taktığınızda yapmalısınız aksi taktirde oyunu görmez.

-) GTA 5'i yükleme işlemini başlatın
-) Yaklaşık 15 dakika sürecek bir dosya doğrulama başlayacaktır ve daha sonrasında indirmeye çalıştığı dosyaların zaten indirilmiş olduğunu gördüğünde indirme işlemini iptal edecektir ve oyuna girebileceksiniz.
İndirme yaptığı ''klasör''de oyunun dosyalarını bulamazsa 100 GB'ı indirmeye devam eder yalnız.

Çok teşekkürler, bu arada Doğrulama %17'de başladı normal değil mi?
Çünkü HDD'de yeterli alan yok dostum.
Hayır, HDD'de 300 GB yer alanı var?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı