GTA V FiveM roleplay Ekip/Oyun arkadaşı arıyorum

tgunessen

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,

FiveM üzerinden hard-arcade roleplay sunucularında birlikte takılabileceğim (gerek sosyal gerek illegal), eğer mevcutsa bir ekip eğer yok ise oyun arkadaşları arıyorum.

Oyun üzerinde yaklaşık olarak 400 saatim mevcut, sadece gunrp dönen ve aile kartel vs. saçmalıkların bulunduğu serverlarda oynamıyorum.

Fikir oluşması açısından daha önce oynadığım sunuculardan başlıcaları: Roarp, ragerp, serenity V, redrp.

23 yaşındayım, herhangi bir yaş takıntım olmamakla birlikte istediğim tek şey olgun ve eğlenmesini bilen insanlarla oynamak, detayları mesaj yoluyla veya Discord üzerinden görüşebiliriz.

Herkese iyi günler.

Hocam size tavsiyem FiveM oynamamanızdır. FiveM'de Türk roleplay sunucularının sunduğu içerik bellidir; ya mafyacılık oynarlar, ya da poliscilik. Alternatif yok. Eğer GTA 5'te roleplay yapmak istiyorsanız alt:V'de yapmanızı öneririm. Benim fikrimi soracak olursanız GTA 5'ten çıkıp SA-MP tarafına bakmanız çünkü en kaliteli rolleri SA-MP'ta bulabilirsiniz.

Merhaba, GTA V/FiveM için ekip kuruyoruz ve yeni üyeler arıyoruz. İleride Youtube'a vs başlamayı da düşünüyoruz. Eğer ilgilenirseniz Discord'dan ekleyebilirsiniz: Aetheries#7857.

Hocam size tavsiyem FiveM oynamamanızdır. FiveM'de Türk roleplay sunucularının sunduğu içerik bellidir; ya mafyacılık oynarlar, ya da poliscilik. Alternatif yok. Eğer GTA 5'te roleplay yapmak istiyorsanız alt:V'de yapmanızı öneririm. Benim fikrimi soracak olursanız GTA 5'ten çıkıp SA-MP tarafına bakmanız çünkü en kaliteli rolleri SA-MP'ta bulabilirsiniz.
Dostum yine düzgün bir şekilde oynanabilecek 2-3 sunucu var şu an ki öyle çılgınlar gibi de roleplay yapmak yerine eğlenip zaman geçirmek istiyorum.
Merhaba, GTA V/FiveM için ekip kuruyoruz ve yeni üyeler arıyoruz. İleride Youtube'a vs başlamayı da düşünüyoruz. Eğer ilgilenirseniz Discord'dan ekleyebilirsiniz: Aetheries#7857.
Ekledim.
Yusasa#6624. Ekleyebilirsiniz hocam.
Kullanıcı adı hatalı galiba dostum, istek gönderemiyorum.

Geri
Yukarı