Çözüldü GTA V görev gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF A15 Ryzen 5 4600H, 4GB GDDR6 GTX1650Ti, 16GB 3200Mhz, Laptop
Meslek
Moleküler Biyolog ,Tıbbi Laborant
En son Lamar Kayıp görevini yaptım, arkasından ana hikaye görevi kayboldu. İnternetten baktım ve Meltdown görevi gelmesi lazım, M harfi ile gözükmesi lazım ama yok. Smokin giyip Jimmy ile falan buluşuyor görevde Michael ama bende görev yok, gelmedi, haritada gözükmüyor. Giyim mağazasına gidiyorum formaliteden belki orada çıkar diye ama orada da çıkmıyor. Çözüm nedir? Orijinal GTA 5 Epic Games'den almıştım.

Çözüm
En son lamar kayıp görevini yaptım, arkasından ana hikaye görevi kayboldu. İnternetten baktım ve meltdown görevi gelmesi lazım, m harfi ile gözükmesi lazım ama yok. smokin giyip jimmy ile falan buluşuyor görevde michael ama bende görev yok, gelmedi, haritada gözükmüyor. Giyim mağazasına gidiyorum formaliteden belki orada çıkar diye ama orada da çıkmıyor. Çözüm nedir? Orijinal GTA 5 Epic Games'den almıştım.

Reis ponsonby's adlı bir yere gidip smokin alacaksın.
En son Lamar Kayıp görevini yaptım, arkasından ana hikaye görevi kayboldu. İnternetten baktım ve Meltdown görevi gelmesi lazım, M harfi ile gözükmesi lazım ama yok. Smokin giyip Jimmy ile falan buluşuyor görevde Michael ama bende görev yok, gelmedi, haritada gözükmüyor. Giyim mağazasına gidiyorum formaliteden belki orada çıkar diye ama orada da çıkmıyor. Çözüm nedir? Orijinal GTA 5 Epic Games'den almıştım.
Franklin ile evine gittiğinizde olması lazım.

En son lamar kayıp görevini yaptım, arkasından ana hikaye görevi kayboldu. İnternetten baktım ve meltdown görevi gelmesi lazım, m harfi ile gözükmesi lazım ama yok. smokin giyip jimmy ile falan buluşuyor görevde michael ama bende görev yok, gelmedi, haritada gözükmüyor. Giyim mağazasına gidiyorum formaliteden belki orada çıkar diye ama orada da çıkmıyor. Çözüm nedir? Orijinal GTA 5 Epic Games'den almıştım.

Reis ponsonby's adlı bir yere gidip smokin alacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

YouTube'ya falan ponsonby's diye yaz.
Çıkacaktır.
Gidip bir smokin al.
Sonra kendini görevde bulursun.

Franklin ile evine gittiğinizde olması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı