Çözüldü GTA V grafikleri kötü gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Egeren

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım. GTA 5 uzun zaman sonra tam grafik oynamak istedim ama bazı nesneler yakın da olsa çok yüklenmiyor. Uzak mesafe objeler biraz piksel görüntü oluyor bu fotoğrafta olduğu gibi. Özellikle yerdeki zeminin resmen pikseller sayılıyor. Bazı gölgelerin kaliteleri çok kötü. Oyunun grafikleri gerçekten bu kadar mı? Zamana yenik mi düştü artık, yoksa bende mi bir sorun var?

gta 2.png

Dosya Ekleri

• grafik 2.png
    grafik 2.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 281
  • grafik 4.png
    grafik 4.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 279
Çözüm
O maalesef oyunun gölge mesafesi ile alakalı. Yani oyun öyle. GTA IV'de de öyle, hatta RDR 2'de bile olabiliyor bu durum.

Oyun bende yüklü değil, o yüzden karşılaştırma yapamayacağım.

Ölçeklendirme ayarını yükseltince bu sorun düzeliyormuş, biraz karşılaştırma yapınca öğrendim, yardımlarınız için teşekkürler. :)
Merhabalar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım. GTA 5 uzun zaman sonra tam grafik oynamak istedim ama bazı nesneler yakın da olsa çok yüklenmiyor. Uzak mesafe objeler biraz piksel görüntü oluyor bu fotoğrafta olduğu gibi. Özellikle yerdeki zeminin resmen pikseller sayılıyor. Bazı gölgelerin kaliteleri çok kötü. Oyunun grafikleri gerçekten bu kadar mı? Zamana yenik mi düştü artık, yoksa bende mi bir sorun var?

Eki Görüntüle 972347
Normal hali bu.

Dokuların aşırı iyi olmaması normal ama fotoğraflarda biraz daha bulanık ve kötü duruyor gibi. Derinlik ayarını kapatıp ve MSAA'ı düşürüp dener misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı