Çözüldü GTA V güncelleme sonrası yama yükleyememe sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

carl.johnson

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, halihazırda Türkçe yama ile Single Player oynarken bugün gelen güncellemeyle oyunum açılmadı. OpenIV üzerinden modu kaldırdım, tekrar yükleyip girmeyi düşünüyordum ki maalesef Türkçe yamayı yeniden yükleyemiyor "installation failed" hatası alıyorum. OpenIV ve GTA V'i yeniden kurmama rağmen sorunum çözülmedi. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Hmm, dün versiyon 1.6'yken 1.7'ye güncellemişler direkt. Mesajımı okuyorlarsa yamanın üreticilerine teşekkürlerimi sunarım buradan bu kadar hızlı güncelleme yaptıkları için. Demek ki diğer GTA ürünlerine nazaran GTA V'te güncellemelere bağlı olarak modlarda çakışma oluyor. Bu da kulağımıza küpe olsun, sorun çözüldüğü için modlar konuyu kilitleyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm, dün versiyon 1.6'yken 1.7'ye güncellemişler direkt. Mesajımı okuyorlarsa yamanın üreticilerine teşekkürlerimi sunarım buradan bu kadar hızlı güncelleme yaptıkları için. Demek ki diğer GTA ürünlerine nazaran GTA V'te güncellemelere bağlı olarak modlarda çakışma oluyor. Bu da kulağımıza küpe olsun, sorun çözüldüğü için modlar konuyu kilitleyebilir.
Evet çünkü en son çıkan GTA oyunu ve en çok oynanan online oyunlardan biri. O yüzden Rockstarın güncellemelerine bazı modlar uymayabiliyor.

1.7 yi denedim olmadı.Oyunu steam üzerinden oynuyorum çözebildiyseniz yardımcı olabilr misniz?

@Ömer1540 Eski yama yüklüyse onu kaldırın, steamden oyun dosyalarını doğrulatıp tekrar deneyin. Yakın zamanda güncelleme aldıysa yine bizim yaşadığımız hatayı yaşıyor olabilirsiniz, eğer böyleyse yamanın yeni sürümünü beklemelisiniz.

Geri
Yukarı