Çözüldü GTA V güncellemeden sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeuus

Decapat
Daha fazla  
Bende Epic Games GTA V var en son güncelleme gelmeden önce grafik modu kurmuştum oyuna güncelleme yaptıktan ve yeni sürüm script hook kurduktan sonra oyun story mode loading kısmında oyundan atıyor modu kaldırıp tekrar denediğimde yine aynı hatayı alıyorum.

Çözüm
Bende Epic Games GTA V var en son güncelleme gelmeden önce grafik modu kurmuştum oyuna güncelleme yaptıktan ve yeni sürüm script hook kurduktan sonra oyun story mode loading kısmında oyundan atıyor modu kaldırıp tekrar denediğimde yine aynı hatayı alıyorum.

Oyun dosyalarında scripthookV.dll ve dinput.dll dosyaları varsa onları kaldırıp dene.

Oyun dosyalarında scripthookV.dll ve dinput.dll dosyaları varsa onları kaldırıp dene.

Çözüm
Her güncellemede oyuna eklediğiniz modları da güncellemeniz lazım aksi takdirde sürekli hata verecektir indirdiniz modları tek bir klasörde sürümleriyle adlandırırsanız çok kolay şekilde sorun çıkaran mod belli olacaktır.

Hocam Türkçe Yama'yı güncelledim. Ardından dediğiniz dosyaları kaldıracaktım ama bulamadım. Hikaye moduna bastığımda açılmadan kapanıyor nasıl çözebilirim?

Hocam oyunun bulunduğu klasörde scripthookV.dll ve dinput8.dll dosyası yoksa zaten gerek yok. Sizin sorununuz başkaymış. Dosyaları doğrulayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı