Çözüldü GTA V hatasız kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

b33rch

Hectopat
Daha fazla  
RAM
HyperX Fury 8GB 2400MHz
Ekran kartı
Asus 1050TI
Anakart
Gigabyte 450-M
İşlemci
i5 7400
Merhaba, dün GTA V yükledim ve devamlı hatasız kapanıyor. Açılan başlıklarda bir kişi silip tekrar yüklemen lâzım demişti ve yaptım. Buna rağmen herhangi bir değişiklik yok oyun hâlâ herhangi bir hata vermeden kendiliğinden kapanıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Hocam indirip kurabilir misin bütün .NET Framework, Visual C++, OpenAL, PhysX gibi bütün gerekli oyun bileşenlerini kuruyor.
Deniyorum.

Hocam indirip kurabilir misin bütün .NET Framework, Visual C++, OpenAL, PhysX gibi bütün gerekli oyun bileşenlerini kuruyor.
Denedim. Herhangi bir işe yaramadı yine attı.

Son düzenleme:
"Güncelsiniz." yazıyor herhangi bir eksikllik yok.

Visual C++ güncellemeyi dene bir de Google'a Visual C++ yazıp 64 Bit'lik versiyonunu indirip açın zaten 5 dk ya yuklenir.

Hocam AiO runtimes zaten eski sürümleri kaldırıp 32 Bit ve 64 Bit sürümlerini kuruyor.

Ben format attiğimda bunu yapmamişti manuel olarak kurmak zorunda kaldim arkadaştada aynısi olmuştur diye düsündüm bildiğime gore Windows Update ve Windows hizmetleri Visual C++ yüklemiyor veya kurmuyor.

Artık bir anda kapanmıyor oyun esnasında yanıt vermiyorda kalıyor ve ben kapatmak zorunda kalıyorum.

Ben format attiğimda bunu yapmamişti manuel olarak kurmak zorunda kaldim arkadaştada aynısi olmuştur diye düsündüm bildiğime gore Windows Update ve Windows hizmetleri Visual C++ yüklemiyor veya kurmuyor.
Zaten inikti. Kaldırıp tekrar yükledim.

Hocam şimdi Process Monitor ile hata raporu almayı deneyin.
Şaka gibi :D oyun hata raporu almayı bile engelliyor. Donma esnasında Process Monitotor'üde beraberinde bu hata ile kapatıyor:

photo_5893159420827908525_y.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı