GTA V hikâye modunda para hilesi nasıl yapılır?

metbey

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, öncelikle hile başlığını görünce lütfen okumadan kötü yorum yapmayın.

GTA hikâye modunu daha önceden PSde bitirmiştim. Bilgisayara tekrar indirince doğal olarak oynamak istemedim sadece eğlenmek için girdim. Ama param olmadığı için para hilesi yapmaya karar verdim.

Chat Engine adlı program ile online da yapıldığı söyleniyor ama ban konusu falan varmış. Ben hikâye modunda yapsam sorun olur mu? Veya başka bir mod falan yüklesem sorun olur mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye modunda bir sorun olmaz ister Cheat Engine ile ister internetten bulduğun trainer ile yapabilirsin Cheat Engine ile yapacaksan para değerini bulup da değiştiremezsen hisse senedi alıp hisse sayını yükseltip sat öyle de para kazanabilirsin.

Script hook v ile hikaye modunda para ekleyebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada bin klasörünün içerisindekileri oyunun dosya konumuna atın. Oyuna girdikten sonra F4 basın. Açılan menüden eklersiniz. Tam hatırlayamıyorum şimdi.

Cheat Engine ile 5 saniyede halledersin. Programdan yeni haberdarsan YouTube'da araştır para hilesi yapman en fazla 1-2 dk sürer.

Geri
Yukarı