GTA V içeren hesap kaç TL eder?

Dostum yanlış anlamışsın hesabı 1600 TL isteğim değil öyle boş duruyor hiçbiri benim tarzım değil GTA 5'i Steam üzerinden 4 senedir oynuyorum zaten makadım ne gelirse o kar hesabıyla yazdım satılık değil zaten fikir almak için konu açtım :)

Hocam sana şöyle deyim forumda 4 ay önce falan GTA 5 bulunan sıfır hesabı mail şifre dahil 5 TL'ye satın aldım.

O zaman gel sana yeni açılmış Steam hesabı satayım? İçinde daha önce girilmemiş CS:GO var.

CS:GO'nun fiyatı seçkin hesabı eskiden 24 TL idi ama burada NBA 2K21 oyunu var değeri 400 TL civarın da.
Hocam sana şöyle deyim forumda 4 ay önce falan GTA 5 bulunan sıfır hesabı mail şifre dahil 5 TL'ye satın aldım.

Güle güle kullan dostum ne güzel.

Arkadaşlar siz olayı yanlış anladınız ya da ben yanlış ifade ettim kendimi sadece hesapın değerini bilmek istedim bende biliyorum 500 600 etmeyeceğini.

Epic Games bu oyunları her hesaba göndermiş olsaydı dediğin doğru ama belirli bir zaman arasın da alamayanlar var.
Dediğim gibi hocam bu oyunları milyonlarca kişi alıyor. Hatta 50-100 hesap açan bile var satmak için. Bu hesaplar da çok ama çok cüzi miktarlara satılıyor. O yüzden boşuna ümitlenmeyin 50'ye alıcı bulursanız satın gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı