Çözüldü GTA V ismi nasıl değişilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,
GTA V'te chate hile programı adı yazdığım için biri videoya kaydettiğini ve beni banlattıracağını söyledi. Rockstar Games'den ismimi değiştim fakat oyun içi isimim aynı. Nereden değişebilirim? Değiştirme var mı?

Çözüm
Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız Social Club adınızı, ayarlardan değiştirebilirsiniz. Senede bir adet değişiklik hakkınız var. Eğer bu hakkınızı kullanırsanız size özel olarak bir kereliğine daha değiştirebiliyorlar. İsminizi değiştirdikten sonra oyundan çıkıp tekrar girmelisiniz.

Ayrıca sohbete hile programı adı yazdığınız için yasaklanmazsınız. Bu sebeple adınızı değiştiriyorsanız gereksiz yere olur.
Bilgisayar üzerinden oynuyorsanız Social Club adınızı, ayarlardan değiştirebilirsiniz. Senede bir adet değişiklik hakkınız var. Eğer bu hakkınızı kullanırsanız size özel olarak bir kereliğine daha değiştirebiliyorlar. İsminizi değiştirdikten sonra oyundan çıkıp tekrar girmelisiniz.

Ayrıca sohbete hile programı adı yazdığınız için yasaklanmazsınız. Bu sebeple adınızı değiştiriyorsanız gereksiz yere olur.

Çözüm

Hocam buradan değiştirmiştim ama oyuna yansımadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı