GTA V istediğim Server'a nasıl girerim?

layisxq

Decapat
GTA V üzerinden birisi ile aynı servere girmek istiyorum o kişinin hangi serverda olduğunu nasıl öğrenirim ve nasıl yanına ışınlanırım, bir de GTA V de Online'ları gösterecek tuşun hangisi olduğunu söyleyebilir misiniz?

GTA V üzerinden birisi ile aynı servere girmek istiyorum o kişinin hangi serverda olduğunu nasıl öğrenirim ve nasıl yanına ışınlanırım, bir de GTA V de Online'ları gösterecek tuşun hangisi olduğunu söyleyebilir misiniz?
Arkadaşınızı social club'dan ekleyin ondan sonra online'a girdiğimizde menüde friends yerinde arkadaşınız çıkacaktır Join tuşunu tıkladığınızda onun Server'ına gidersiniz.

ESC'den friends sekmesine girip hangi arkadaşına katılmak istiyorsan katıl diyebilirsin. Yanına ışınlanamazsın, dediğim friends sekmesinde yine Online arkadaşlarını görebilirsin. Eğer serverdaki kişileri kastediyorsanız iki kere Z'ye basın yavaşça.

Social Club ile girebilirsiniz. Home veya 7 tuşuna basıp arkadaşınız oyundayken join Game butonuna basın.
Bahsettiğim arkadaş ekli olmayan birisi için ve ekleyemem bunun için ne yapmam lazım aynı servera girmek için?
Arkadaşınızı social club'dan ekleyin ondan sonra online'a girdiğimizde menüde friends yerinde arkadaşınız çıkacaktır Join tuşunu tıkladığınızda onun Server'ına gidersiniz.
Bahsettiğim arkadaş ekli olmayan birisi için ve ekleyemem bunun için ne yapmam lazım aynı servera girmek için?
ESC'den friends sekmesine girip hangi arkadaşına katılmak istiyorsan katıl diyebilirsin. Yanına ışınlanamazsın, dediğim friends sekmesinde yine Online arkadaşlarını görebilirsin. Eğer serverdaki kişileri kastediyorsanız iki kere Z'ye basın yavaşça.
Bahsettiğim arkadaş ekli olmayan birisi için ve ekleyemem bunun için ne yapmam lazım aynı servera girmek için? Ve serverdaki onlineleri sormuştum teşekkürler.

Bahsettiğim arkadaş ekli olmayan birisi için ve ekleyemem bunun için ne yapmam lazım aynı servera girmek için? Ve serverdaki onlineleri sormuştum teşekkürler.
Öncelikle bulunduğun şeyin adı session. Session'da bulunan kişileri görmek için basacağın tuş Z. Eğer biriyle arkadaş olarak ekli değilsen onunla aynı sessiona gitmen imkansız, bunu başarabilmenin tek yolu mod menu kullanmak tabi o da yasal değil muhtemelen ban yersin. Ayrıca hiç kullanmadım ama sanırım her mod menüde bu tarz şeyler olmuyor. Eğer onun ismini hatırlıyorsan home tuşu ile gidilen menüden find player deyip oraya da ismini yazarsan add friends deyip, tabi onun da bu isteği kabul etmesi lazım, gidebilirsin.

Öncelikle bulunduğun şeyin adı session. Session'da bulunan kişileri görmek için basacağın tuş Z. Eğer biriyle arkadaş olarak ekli değilsen onunla aynı sessiona gitmen imkansız, bunu başarabilmenin tek yolu mod menu kullanmak tabi o da yasal değil muhtemelen ban yersin. Ayrıca hiç kullanmadım ama sanırım her mod menüde bu tarz şeyler olmuyor. Eğer onun ismini hatırlıyorsan home tuşu ile gidilen menüden find player deyip oraya da ismini yazarsan add friends deyip, tabi onun da kabul etmesi lazım, gidebilirsin.
İmkansızsa peki.

Öncelikle bulunduğun şeyin adı session. Session'da bulunan kişileri görmek için basacağın tuş Z. Eğer biriyle arkadaş olarak ekli değilsen onunla aynı sessiona gitmen imkansız, bunu başarabilmenin tek yolu mod menu kullanmak tabii o da yasal değil muhtemelen ban yersin. Ayrıca hiç kullanmadım ama sanırım her mod menüde bu tarz şeyler olmuyor. Eğer onun ismini hatırlıyorsan Home tuşu ile gidilen menüden find Player deyip oraya da ismini yazarsan add friends deyip, tabii onun da bu isteği kabul etmesi lazım, gidebilirsin.

Hocam internette yayınlanan çeşitli yöntemlerle mod menüler artık başarısız kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı