GTA V JB 700 aracı ateş etmiyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
(Online değil = Story)
JB 700 arabasını aldım James Bond filmlerinde olan ateş eden arabadan veya Kara Şimşek benzeri. Bu araç ile görev sırasında ateş edebiliyorduk sonrasında bu aracı satın aldım fakat üstünde olan 2 namlu ateş etmiyor. Gamepadde tüm tuşları denedim klavyede pek fazla tuş bilmediğimden ellemedim. Görev dışı satın aldık ateş etmiyor mu, yoksa ediyor mu? 500 bin bayıldım umarım elimde patlamamıştır :D

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
(Online değil = Story)
JB 700 arabasını aldım James Bond filmlerinde olan ateş eden arabadan veya Kara Şimşek benzeri. Bu araç ile görev sırasında ateş edebiliyorduk sonrasında bu aracı satın aldım fakat üstünde olan 2 namlu ateş etmiyor. Gamepadde tüm tuşları denedim klavyede pek fazla tuş bilmediğimden ellemedim. Görev dışı satın aldık ateş etmiyor mu, yoksa ediyor mu? 500 bin bayıldım umarım elimde patlamamıştır :D

Eki Görüntüle 848669
En son PS4'te oynadığımda (story mode) silahları çalışmıyordu hocam. Ancak görevde çalıştığını hatırlıyorum. Çeşinti modlar ile ateş etmesini sağlayabilirsiniz ancak uğraşmaya değmez.

En son PS4'te oynadığımda (story mode) silahları çalışmıyordu hocam. Ancak görevde çalıştığını hatırlıyorum. Çeşinti modlar ile ateş etmesini sağlayabilirsiniz ancak uğraşmaya değmez.
Görevde çalışıp normal modda çalışmaması büyük eksi, oyun bitince bir boşluğa düşüyorsun açık dünyada yapacak pek bir şey de yok. Modlar sıkıcı, super hero olup 10 dakika kaos yaparım sonra sıkacağını biliyorum o yüzden indirmiyorum. Şöyle kaliteli uzun süre oynanılabilecek bir mod lazım mount and blade modları gibi uğraşılmış detaylı modlar. Öyle çok uğraşıp mod yüklemiyoruz Gta 5'de bu arada, gayet kolay yüklemesi. Menyoo modu ile ateş etmesini sağlayabiliyorsun uğraşman gereken bir şey yok asi dosyasını dosya konumuna atıyorsun mod yükleniyor. Fakat nedense oyun içinde smg gun çalışmadı füze atma vs. çalışıyor o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı