GTA V Offline hile yapmak

gurecumut

Hectopat
Şimdi başlığı görüp küfür etmeyin de offline mod için lazım bana. Online de giriyorum arada, o yüzden sadece offline için hile lazım. Online girince sileceğim, çıkınca yeniden kuracağım umarım anlarsınız.

Şimdi başlığı görüp küfür etmeyin de offline mod için lazım bana. Online'de giriyorum arada, o yüzden sadece offline için hile lazım. Online girince sileceğim, çıkınca yeniden kuracağım umarım anlarsınız. (Online'da da hile yapanlar nasıl reportlanır bu arada?)

Wemod adlı bir uygulama var. O zaten sadece offline da kullanılıyor. Onu kullanabilirsiniz.

Şimdi başlığı görüp küfür etmeyin de offline mod için lazım bana. Online'de giriyorum arada, o yüzden sadece offline için hile lazım. Online girince sileceğim, çıkınca yeniden kuracağım umarım anlarsınız.

Nasıl bir hile? Eğer silah falansa " veya * (hangisi hatırlamıyorum)tuşuna bas sonra kodu yaz. Biliyorsundur zaten.
Şimdi başlığı görüp küfür etmeyin de offline mod için lazım bana. Online de giriyorum arada, o yüzden sadece offline için hile lazım. Online girince sileceğim, çıkınca yeniden kuracağım umarım anlarsınız.

Hile değil de trainer lazım sana. Bu trainer iyidir ama birkaç video izlemen gerek yapman için.

Geri
Yukarı