GTA V Online Ceza Sistemi ve Para Kasma

Işıklı_Pc

Decapat
GTA 5 Online'de ban yersem (Perma vs.) bir daha online giremiyor muyum? Steam etki ediyor mu? Bir de bu oyunda nasıl para kazanılır yeni başlayacağım da bir taktik verirsen iki tane konu açmak istemedim. Böyle millet Zentorno'yla falan geziniyor. Ben nasıl para kazanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Perma ceza alırsanız sınırsız olarak çoklu oyunculardan men edilirsiniz. Steam'e eksi puan olarak yazılıyor.

Para kazanmanın en kolay ve resmi yolu Heist yapmak. 1 Heist görevlerini tamamlayınca az para kazanılmıyor. Hile ile oyun oynamak hem tehlikelidir hem de yasaktır, önermem.

Zaten çoğu yarış oyunlarında vs. bütün arabaları seçme hakkınız oluyor, yarış oyununun içeriğine göre. Ancak çoğunda lüks arabaların kilidi açık oluyor.

Eğer oyunu bilen ve parası çok olan biriyle arkadaş bulabilirsen, Doomsday Heist yapabilirsiniz. Prep'leri para verip geçersiniz sana ve %70 veya %85 (tam hatırlamıyorum) pay verip normal zorlukta bitirirseniz 1 heistte 800.000 GTA$ kazanabilirsin.

Biraz fazla geç kaldım ama eğer hakkınla kazanmak istiyorsan hızlı hızlı jobs var onları yapabilirsin çabuk bitiyor her birinden en az 10000 $ veriyor böylece hızlıca kasabilirsiniz.

Geri
Yukarı