GTA V Online hileler nasıl şikayet edilir?

Ben video kaydını alarak şikayet ediyordum.

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de hileciler oynamayı bilse hadi tamam dicem(saçma). Bir keresinde adam yarım saat beni öldürmeye çalıştı en son beni de helikopterimden attı ölümsüzlük açıp öldürdü.

Hile ile öldürüp sevinen kesimden bahsediyorum, bu forumda birbirimize laf atmıyoruz dostum :)
Ben oyun içinden reportluyordum. Ek olarak videoyu da ticket ile gönderip içimi rahatlatacak açıklamalar yapıyordum. Başka türlü sinirimi çıkaramazdım maalesef. 😀

Burada da hile yapan bir Türk. İlk kez Türk'ün hile yaptığına şahit oldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bıraktık sayılır oyunu artık. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz. 🙂

Ben oyun içinden reportluyordum. Ek olarak videoyu da ticket ile gönderip içimi rahatlatacak açıklamalar yapıyordum. Başka türlü sinirimi çıkaramazdım maalesef. 😀

Burada da hile yapan bir Türk. İlk kez Türk'ün hile yaptığına şahit oldum.

Bıraktık sayılır oyunu artık. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz. 🙂
Beni hep türkler hile yapıp öldürüyorlar. İsmim türkçe olduğu için galiba bide öldürüp random atıyorlar.

@LossSantos Epic bedava dağıttıktan sonra oynanmaz oldu zaten iyice. Öncesinde de hile yok değildi. Ama 1-2 session değiştirince hile yapan olmuyordu.

Girip eğleniyorduk, şimdi girip tilt olmaya başladık.

Yeni konular

Geri
Yukarı