GTA V Online hızlı para kazanma

RELSRED

Centipat
Makaleler
1
GTA V Online'da nasıl hızlı para kazanabilirim? En çok para kazandıran görevler hangileridir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanına alma şansın var ise yüksek leveli olan birilerini bul. Beraber heist görevleri açsın. Hangi görev olduğunu hatırlamıyorum ancak 3 kişi görev yapıyorduk, kolaydı. Kişi başı 400K veriyordu. Bir kaç defa aynı görevi yapsanız kısa sürede istediğiniz evi, arabayı alırsınız.

Eğer yeni başladıysan Lamar ve Repo görevleri oldukça kolay para kasmana yardımcı olur. Özellikle Repo görevinde görevi hemen bitirmeden yani görev süresini uzatarak daha fazla para kazanabilirsin.

Yeterli paran olduğunda CEO binası satın alabilirsin. Oradan da araba kaçırma görevleri az zamanda çok para kazanmana yardımcı olacaktır. VIP Work kısmında da "Headhunter" görevi başlangıçta çabuk para kazanmana yardımcı olur.

Treasure Hunt ve Maude'nin görevleri de ilk başta oldukça iyi para vermektedir. Treasure Hunt'u bitirdiğin zaman da özel bir silah kazanıyorsun.

Hile yapmayı asla tavsiye etmiyorum. Bu oyunda zengin olma yolunda ilerlediğin zaman haz almaya başlarsın.

Teşekkür ederim.
Yanına alma şansın var ise yüksek leveli olan birilerini bul. Beraber heist görevleri açsın. Hangi görev olduğunu hatırlamıyorum ancak 3 kişi görev yapıyorduk, kolaydı. Kişi başı 400K veriyordu. Bir kaç defa aynı görevi yapsanız kısa sürede istediğiniz evi, arabayı alırsınız.
Görevin adını biliyor musunuz?

Aşağıdaki playlistteki görevleri yapabilirsin. Hepsini yapman 2+ saatini falan alacaktır. Ama sonunda 1.12 milyon dolar, 150.000'den fazla RP, 66.650 çip, The High Roller kıyafeti, Impotent Rage kıyafeti ve birçok özelleştirme ve silah kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı