GTA V Online İlk Yasaklama Kalıcı Oldu

Hiçbir şekilde neden ban yedim demedim ben sadece neden normal kurallar ve politikalar uygulanmadı diyorum bileniniz varsa yazsaydı yeterdi neden hepiniz nefret kustunuz ki anlamadım. Hem ben yaptığımın doğru olduğunu savunmuyorum.
Mesajımı nefret olarak algılamayın. Büyük ihtimalle Epic Games olayından sonra Rockstar daha katı şekilde yasaklama yapmaya başlamış olabilir.

Merhaba 3-4 gün önce GTA V Online para hilesi yapmıştım çünkü oyunda hiçbir şekilde ilerleyemiyordum. Ancak bu sabah GTA Online'a girdiğimde perma ban (kalıcı olarak yasaklanma) yediğimi gördüm ve bu ilk banımdı. Bunun sebebini anlamadım hesap daha yeni açılmıştı üstelik benimle aynı hileyi yapan bir arkadaşım (kendisiyle birlikte oynadık) o da ban yedi.

Şimdi sana yardım etmemizi bekliyor musun güzel kardeşim inşallah diğer oyunlarda görür o hileyi de diğer hesaplarında ban yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu hile yapıp sonra forumda ban yedim diye yazmak ta yeni bir seviye artık. Hile yaptığın için ödül mü bekliyordun da ban yiyince ağlamaya başladın. Benim fikrimce ilk banın 30 gün olması da saçma bir konu zaten, bir kere hile yapan yine yapar. Büyük ihtimalle ''İlk önce hileyi yapıyım, 30 gün banımı yersem yerim, bir şey olmaz'' diye düşündün ama geri tepti. Bir de milyonluk arabalarımı falan verdim demişsin çok büyük bir iş gibi, sen zaten onları hileyle almışsın, hak etmeyerek aldığın bir şeyi vermiş üstüne marifet gibi yazmışın. Bugün gördüğüm 2.benzer hileci olayı, gittikçe yüzsüzleşiyorlar.

Hortlatıyorum ama az önce bana da bildirim geldi. "Hesabınızın PC'de GTA Online oynaması kalıcı olarak yasaklandı."

Ama bu benim arkadaş yüzünden arkadaş gelmiş para hilesi açıyor ve bana da hileden para atıyor.
Şu an profilde geziniyorum. Serverdeki 5 kişi aynanda ban yemiş.
Arkadaş yemedi ama?

Hilesiz ban yemek ilk defa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı