Çözüldü GTA V Open IV ile kurulan Türkçe yama nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunun kendi dosyaları üzerine kurduysanız oyunu tekrar kurmanız gerekiyor. Çünkü dosya doğrulama sistemi, .rpf dosyalarındaki değişiklikleri algılayamıyor.

Ama mods klasörüne kurulum yaptıysanız; mods klasörünü ve modların çalışması için gereken OpenIV'ün .dll dosyalarını silmek yeterli.
Oyunun kendi dosyaları üzerine kurduysanız oyunu tekrar kurmanız gerekiyor. Çünkü dosya doğrulama sistemi, .rpf dosyalarındaki değişiklikleri algılayamıyor.

Ama mods klasörüne kurulum yaptıysanız; mods klasörünü ve modların çalışması için gereken OpenIV'ün .dll dosyalarını silmek yeterli.

Çözüm

Ama mods klasörüne kurulum yaptıysanız; mods klasörünü ve modların çalışması için gereken Open IV'ün .dll dosyalarını silmek yeterli.

Hocam, sanırım yeni moderatör oldunuz. Sizi ilk defa görüyorum, hayırlı olsun.
Hiç GTA'ya yama kurmadım hocam. Çok üzgünüm bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kısacası ası Manager'de ası loader ve Open IV. Ası seçeneklerini not install konumuna getirin.
Cevapladığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı