GTA V Oynarken PC kapanması

Danubio

Hectopat
Daha fazla  
GTA V ' i açtığım da 5 dakika yada 10-15 dakika sonra bilgisayar hiç tepki vermeden direk kapanıyor. Bu sadece GTA V oynamaya çalıştığım da oluyor diğer oyunların hiç birinde olmuyor. Biraz araştırdım bakındım kimi işlemciye bak termal macun sür vs dedi ben hiç anlamıyorum bunlardan. Sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Sistem özelliklerini yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Ama oyunu açtıktan 5-10dk sonra bilgisayar kapanıyorsa %90 aşırı ısındığından sistem kendini korumak için kapanıyordur.

GTA V ' i açtığım da 5 dakika yada 10-15 dakika sonra bilgisayar hiç tepki vermeden direk kapanıyor. Bu sadece GTA V oynamaya çalıştığım da oluyor diğer oyunların hiç birinde olmuyor. Biraz araştırdım bakındım kimi işlemciye bak termal macun sür vs dedi ben hiç anlamıyorum bunlardan. Sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Bendede oluyor ısı sorunu yok ekran gidiyor sadece ve mouse klavye ışığı sönüyor ama fanlar çalışıyor anlamadım .

Bendede oluyor ısı sorunu yok ekran gidiyor sadece ve mouse , klavye ışığı sönüyor ama fanlar çalışıyor anlamadım .

Playcaw adlı programı bilgisayarınıza indirin kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra GTA V adlı oyunu açın. Sol köşede sıcaklık vb. degerler yer alacak. Bize farklı zamanlarda 4-5 adet resim gönderirseniz daha net yardımcı oluruz.

Aynı sorun bende de var bilgisayar özelliklerim i7 4702MQ 3.2 Ghz 4 çekirdekli işlemci 32 gb ram nvidia gtx760m 2 gb yardım edin aynı sorundan şikayetçiyim.Pil performansta iken daha çok dengeli'de ise tek tük kapanıyor.Oyun içerisinde sıcaklık değerlerim 80-90 derece arası.Soğutucum var ama işe yaramıyor. Not : Oyunum orjinal

Yeni konular

Geri
Yukarı