GTA V oyun sonundaki belge nedir?

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar, GTA V story mode bitirdim. 3. seçeneği seçtim, yani Devin mı neydi, o adamın adı, onu öldürmeyi seçtim, yani credits ekranı geldi, sonra ise bir tane belge geldi. Üstünde Social Club hesabımın ismi falan yazıyor. İngilizcem olmadığı için çeviremedim :D. O belge nedir?
Belgenin fotoğrafı.

gta v bitirdim ve bune lan.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, GTA V story mode bitirdim. 3. seçeneği seçtim, yani Devin mı neydi, o adamın adı, onu öldürmeyi seçtim, yani credits ekranı geldi, sonra ise bir tane belge geldi. Üstünde Social Club hesabımın ismi falan yazıyor. İngilizcem olmadığı için çeviremedim :D. O belge nedir?
Belgenin fotoğrafı.

Eki Görüntüle 1070942
Michael'ın Psikiyatri raporu.
Sırf bunu görmek için tekrar bitirebilirim.
Böyle bir şeyden haberim yoktu. :)
Boşver GTA 5'i, bowling'e gidelim mi Roman? fdgdfgsd

Oyun boyunca yaptıklarınıza dayanarak psikolojinizin bir analizini yapıyor. Çevirerek nasıl biri olduğunuzu aşağı yukarı görebilirsiniz. Sonuçta herhangi bir kural vs. olmayınca insanlar gerçek yüzünü daha iyi gösteriyor.
Michael'ın psikolojik raporu. Oyunu oynayış biçiminize göre hikayenin sonunda rapor çıkıyor.
psikolojik rapor kanka. oyun sonunda karakterleri oynayış biçimine göre fln analiz yapıyor senin hakkında. çevirisini yapabilirsin ilginç şeyler çıkabiliyor
😂😂😂 Dostum Oyun gerçekten akıllıca
Michael'ın Psikiyatri raporu.

Boşver GTA 5'i, bowling'e gidelim mi Roman?
Sırf bunu görmek için tekrar bitirebilirim.
Böyle bir şeyden haberim yoktu. :)
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı