GTA V oyundan atıyor

Tranter

Centipat
Herhangi bir yama mod kurmadım ve Online girmeden offlineda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. DNS adresini değiştirmeyi denedim, olmadı. Oyunu sildim, yükledim. Olmadı, 1 haftadır aynı sorunla uğraşmaktayım.
Sistemim:
1660 Ti.
i7-9750h.
16 GB 2666 MHz RAM.
512 GB SSD.

Herhangi bir yama mod kurmadım ve Online girmeden offlineda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. DNS adresini değiştirmeyi denedim, olmadı. Oyunu sildim, yükledim. Olmadı, 1 haftadır aynı sorunla uğraşmaktayım.
Sistemim:
1660 Ti.
i7-9750h.
16 GB 2666 MHz RAM.
512 GB SSD.

Hocam son aylarda GTA Online'nın sunucuları rezalet zaten her taraf hile dolu her serverda illa hile var onu geçtim sunucularda çok sıkıntı var o kadar açılmasını bekliyorum 5-6 dakika sonra tak diye atabiliyor bazen olsa bile oyun zevkimin içine ediyor ama sunuculardan ya da internetinizden kaynaklı eğer offlinede sıkıntı yoksa bence bir modeminizi resetleyin belki düzelebilir birkaç kere öyle yapa yapa düzeltmiştim bence denemeye değer.Sistemle alakalı olabileceğini sanmıyorum.

Sorun ekran karti driver ile olabilir. Ayrica sistem sicakliklarini MSI afterbuner ile olcum yapin degerleri buraya atin. Isınma sorun cikarabilir.

Not: Online kisminda sorun yasayan cok kisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı