Çözüldü GTA V pencere modunda açılıp büyütürken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Globnar

Picopat
Daha fazla  
GTA V pencere modunda açılıyor, ben de alt+enter ile büyütüyorum ancak büyütürken ölçekte mi hata oluyor emin değilim, oyunun görüntüsü bozuluyor, sistemim yeterli, daha önce olmamıştı ve kasmadan ziyade pencereyi tam ekrana büyütmede bir sorun var, nasıl çözebilirim? Son ihtimalle silip tekrar yüklemeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü kalitesi sıkıntı değil, şöyle ki ekran bozulacak büyüyor. Yani yazılar, cisimler bozuluyor. Genişliyor ve ekran biraz daha dar bir alanı alıyor. Alt+Enter yaptığımda büyütüyor, ardından tekrardan pencere modunda atıyor. Birkaç denemeden sonra büyük ekran modunda kalıyor ancak bu sefer de ölçeği uymuyor. Bilgisayarım Monster Abra A5 V15.7'dir. Bu arada eklediğim fotoğraflarda bir sıkıntı gözükmüyor gibi düşünebilirsiniz ama gerçekten de sorunlu bir halde oyun.
Çözüm konusunda iki sorum olacaktı:
1) Steam'den oyunun başlatma ayarlarına sanırım sonradan değiştiremiyorum. Belki oradan yapılabilecek bir ayar olabilir. Değiştirebiliyorsam nasıl yapabilirim?
2) Oyunu silip yüklesem bu sorun geçer mi? Bunu yapmayı düşünüyorum artık.

Dosya Ekleri

• IMG_20210328_124103.jpg
    IMG_20210328_124103.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210328_124610.jpg
    IMG_20210328_124610.jpg
    192,4 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı