GTA V Premium Edition ayrıcalıkları yok

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba, yakın zamanda Steam'den GTA V Premium Edition aldım ancak oyuna girince Premium Edition'un sağladığı ayrıcalıklardan faydalanamıyorum, sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazenleri parayı vermesi biraz sürebiliyor diye biliyorum, bekleyin.
Bende GTA V Premium Edition var ama ayrıcalıkları ne oluyor?
Para veriyor, pek bir olayı yok. Oyunda herkes trainerlar ile para bastığından Premium Edition almanın bir olayı yok zaten. Normal, hileyle pek alakası olmayan kullanıcılar bile trainer ile para basıyor. Direkt oyun ortamı artık insanları buna yönlendiriyor.

Bazenleri parayı vermesi biraz sürebiliyor diye biliyorum, bekleyin.

Para veriyor, pek bir olayı yok. Oyunda herkes trainerlar ile para bastığından Premium Edition almanın bir olayı yok zaten. Normal, hileyle pek alakası olmayan kullanıcılar bile trainer ile para basıyor. Direkt oyun ortamı artık insanları buna yönlendiriyor.
Para veriyor ama bir işe yaramıyor ki o dediğin olay mı bilmiyorum ama arkadaşımda trilyonlar var.

Para veriyor ama bir işe yaramıyor ki o dediğin olay mı bilmiyorum ama arkadaşımda trilyonlar var.
Evet, bir şeye pek yaramıyor. Zaten GTA Online'da az paraya sahip çok kullanıcı yok, herkesin deli gibi parası var. Bunun sebebi de çoğunlukla trainerlar zaten, yapamayan gidip para verip başkasına yaptırıyor. Premium Edition'un verdiği 1 milyon dolar hiçbir şeye yaramıyor.

Merhaba, yakın zamanda Steam'den GTA V Premium Edition aldım ancak oyuna girince Premium Edition'un sağladığı ayrıcalıklardan faydalanamıyorum, sebebi ne olabilir? Teşekkürler.
Verdiği şeyler geç geliyor. Ayrıcalıkların çalışması için adını hatırlamadığım bir yer seni telefondan arıyordu diye biliyorum sonrasında internete girip oradan "Premium" versiyonun açıklamasında yazan şeyleri (Araba, ev vs.) bulursanız fiyatlarının 0 olması lazım bu sayede alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı