GTA V, RDR2 kadar yoğun mu?

Anladım. Yan görevleri yaparım. Gezerim dolaşırım. Muhtemelen 50+ saati kendi başıma görebilirim o halde. Online sevmiyorum, indirmeden sizlere sormak istedim, istediğim cevabı aldım şans verilebilir.

Kral GTA V için şans verilebilir mi diyorsun yav? :D Açık dünyası en baba oyunlardan biridir. Biz GTA V'e şans veremeyiz GTA V oynamamız için bize şans verebilir ancak. :D
GTA türünü oldum olası oynamadım. Sebebi, modern zaman silah türünü sevmemem. Oyun eminim muhteşemdir. RDR2'yi atmosferi ve at sürmesi için oynadım harikaydı. RPG ve Total War oyuncusuyum ben Witcher 3 desen 250 saat oynadım. Yoksa muhtemelen sonunda iyi ki oynadım derim zaten. Her türlü fikre ve oyuna saygım var ama seçici insanım bilgisayar topladım toplayalı Total War, Witcher, Divinity oynadım saatlerce. :D

GTA türünü oldum olası oynamadım. Sebebi, modern zaman silah türünü sevmemem. Oyun eminim muhteşemdir. RDR2'yi atmosferi ve at sürmesi için oynadım harikaydı. RPG ve Total War oyuncusuyum ben Witcher 3 desen 250 saat oynadım. Yoksa muhtemelen sonunda iyi ki oynadım derim zaten. Her türlü fikre ve oyuna saygım var ama seçici insanım bilgisayar topladım toplayalı Total War, Witcher, Divinity oynadım saatlerce. :D
Oyun türü sana hitap etmiyorsa bilemem ama sırf yeniden başlayıp bitiririm korkumla oyunu açmıyorum. :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı