GTA V Rockstar Social Club Sorunu

erdie

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar önce size GTA V'yi ilk indirme ve şimdiki indirmede (hala süren) yaşadığım hikayemi paylaşmak istiyorum. Bu olay geçen yıl başladı. Aslında oyunu 2 sene önce aldım D&R'dan (CD şeklinde) ve yüklemeye çalıştım. Bir sürü hatayla karşılaştım ayrıca masaüstü bilgisayarımın CD okuyucusu çöp o yüzden pes ettim. Bir yıl sonra yeni bir bilgisayar aldım. Ona uğraşa uğraşa anca yükledim. Uğraşa uğraşa derken (202,203 gibi hatalar ala ala deneye deneye). En son yüklendi baya bir oynadım. Sınavlar geldi oyun dikkatmi dağıttığı için sildim. Şimdide hazır okullar kapanıyor artık yükleme vakti geldi dedim ve yüklemeye başladım. 202'ler 203'ler geldi yine, DNS değiştirdim falan filan derken şuan yüklenmesine 1,5 GB falan kaldı ara sıra hataları ala ala yüklemeye çalışıyorum. Kısayola girdiğim -verify -nochunkeddownload gibi komutlar ile yükledim ama bu seferde her 15dk'da bir oyunu verify ediyor. Social Club bize neden bunu çekitiriyor bir anlamış değilim. Adam gibi bir sunucu kursana kardeşim dimi? Sizde aynı sorunları yaşadınız mı acaba bunuda merak ettim. Arkadaşla FiveM oynarız diye yüklüyorum inşallah yüklenir artık. Kotanında zaten, neyse.

Bu arada şuanki durumuda ekleyeyim dedim:
403816

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah sabır versin hocam. İnşallah bu sorunları hallederler bunun gibi bir sıkıntılı firmada AMD, elemanlar nasıl driver yapıyor anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı