GTA V RP için sunucu önerisi

• Konuyu başlatan 371129
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 14B
Hocam FiveM'de rol felan yapılmaz. Adamlar çeteci rolü yapıyor, afedersiniz top gibi konuşuyor. Çete kültürü yaşatmıyor, Türkçe kelimeler kullanıyor (Lan gibi) tek bildikleri şey Bro gasp yapalım mı? Adam öldürelim mi? Hikaye çeteleri olması çok mantıksız, rol yapıyorsan gerçek çete olacaksın.

Hocam FiveM'de rol falan yapılmaz. Adamlar çeteci rolü yapıyor, afedersiniz top gibi konuşuyor. Çete kültürü yaşatmıyor, Türkçe kelimeler kullanıyor (lan gibi) tek bildikleri şey bro gasp yapalım mı? Adam öldürelim mi? Hikaye çeteleri olması çok mantıksız, rol yapıyorsan gerçek çete olacaksın.

Bazı serverlar kaliteli onlar gibi değiller.

Bazı serverlar kaliteli onlar gibi değiller.
FiveM'de öyle bir sunucu varsa söyler misiniz neresi?
GTA V'de tek güzel bir sunucu gördüm, orasıda RAGE:MP platformunda bulunuyor. SevenRP, tüm oluşumlar Realistik, Polisler vs. Herkes mükemmel rol yapıyor. Gelirseniz sizinle rol yaparız. Ama yazılı roleplay ve sesli roleplay'den güzel.
Onlarca sesli roleplay sunucuya girdim bildiğiniz GTA V online çoğu.

FiveM'de öyle bir sunucu varsa söyler misiniz neresi?
GTA V'de tek güzel bir sunucu gördüm, orasıda RAGE:MP platformunda bulunuyor. SevenRP, tüm oluşumlar Realistik, Polisler vs. Herkes mükemmel rol yapıyor. Gelirseniz sizinle rol yaparız. Ama yazılı roleplay ve sesli roleplay'den güzel.
Onlarca sesli roleplay sunucuya girdim bildiğiniz GTA V online çoğu.
Hocam siz oynuyorsanız ben bu RP işinde bilgili biri arıyorum benim ustam olur musunuz ?? GTA SA:MP 'da RP yapıyordum yıllar yıllar önce ama hiç sesli yapmadım beraber takılıp öğretebilecek birine ihtiyacım var.

Geri
Yukarı