GTA V Social Club Error 17

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
GTA V giremiyorum. Initializing Social Club diyor sonra error 17, oyuna giremiyorum. Ne online ne offline. Launcherı sil yükle yaptım sorun çözülmedi. Çözümünü bilen var mı?

Buradaki cözümleri denediniz mi? Ayarlari sifirlayin veya Social Club'i antivirüs ve güvenlik duvarinda beyaz listeye ekleyin demisler.

Buradaki cözümleri denediniz mi? Ayarlari sifirlayin veya Social Club'i antivirüs ve güvenlik duvarinda beyaz listeye ekleyin demisler.
Nasıl yapacağımı bulamadım

Güvenlik Duvarınıza/Antivirüsünüze İstisna Olarak Social Club Ekleme

Social Club klasörünü güvenlik duvarı/virüsten koruma programınıza istisna olarak eklemeyi de deneyebilirsiniz. Social Club klasörü şu adreste bulunur C:\Program Dosyalar \ Rockstar Games \ Sosyal Kulüp

Hangisini? Ayarlari sifirlamayi soruyorsaniz makalede yaziyor.
Ayarları sıfırladım hala aynı

Güvenlik Duvarınıza/Antivirüsünüze İstisna Olarak Social Club Ekleme

Social Club klasörünü güvenlik duvarı/virüsten koruma programınıza istisna olarak eklemeyi de deneyebilirsiniz. Social Club klasörü şu adreste bulunur C:\Program Dosyalar \ Rockstar Games \ Sosyal Kulüp
Onu nasıl yapacağım

Eger ayriyeten bir antivirüs yazilimi kullaniyorsaniz oradan da beyaz listeye ekleyin.

Eger ayriyeten bir antivirüs yazilimi kullaniyorsaniz oradan da beyaz listeye ekleyin.
Kullanıyorum ama onda böyle bir seçenek yok

Ayarları sıfırladım hala aynı

Onu nasıl yapacağım
Windows defendere girin
1660824213204.png

Geri
Yukarı