GTA V Social Club hesabıma erişemiyorum

kylopp

Centipat
Selamlar Social Club hesabıma uzun süredir girmediğimden e-posta ve şifremi unuttum. Steam hesabımla ilişkilendirdiğim bir hesap. Rockstar desteğe yazıyorum fakat bana 'buraya yazmayın destek konusunda' tarzı bir şeyler yazıyor ve bana destek için girmem gereken linki atıyoarlar. Fakat bu linkte benim en başta iletişim kurmak için kullandığım link. Ne yapmam gerek sizce?

Selamlar Social Club hesabıma uzun süredir girmediğimden e-posta ve şifremi unuttum. Steam hesabımla ilişkilendirdiğim bir hesap. Rockstar desteğe yazıyorum fakat bana 'buraya yazmayın destek konusunda' tarzı bir şeyler yazıyor ve bana destek için girmem gereken linki atıyoarlar. Fakat bu linkte benim en başta iletişim kurmak için kullandığım link. Ne yapmam gerek sizce?

Hocam mail olarak artık cevap vermiyorlar. [Social Club - Rockstar Games Customer Support] üzerinden ticket atın desteğe.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı